ASLAN BURCU 2019 YORUMU

Aslan burcu iseniz, 2019 kalbinizin aşkla atacağı ve bunu göstermekten çekinmeyeceğiniz, kendinizi dinamik, canlı ve enerjik hissedeceğiniz bir yıl olabilir.

Jüpiter’in ateşini şimdiden hissetmeye başlamış olabilirsiniz. 2019 aşkla, coşkuyla, heyecanla adeta yanacağınız ve bu sıcak enerjiyi yaratıcılığınıza yansıtacağınız ve özellikle de sanatsal veya estetik işlerle uğraşıyorsanız ortaya çok güzel eserler ortaya koyacağınız bir yıl olacak. 2019’da hayattan zevk alacaksınız, özünüzde barındırdığınız aşk ve cömertlik çok daha ortaya çıkarken, eğlenceye, keyifli aktivitelere çok daha fazla zaman ayırma fırsatınız olacak. 

Kalbinizin aşkla atacağı ve bunu da göstermekten çekinmeyeceğiniz bir yıl. Kocaman ve kıpkırmızı bir kalp gibi görünebilir, etrafınızdakilere bunu hissettirebilirsiniz. Sevdiklerinizle ve çocuklarınızla daha çok ilgilenebilir ve aşkınıza bolca karşılık bulabilirsiniz. Onlara karşı son derece cömert davranırken onlar da sizi şımartmaktan ya da pohpohlamaktan geri duramayacaklar. Öte yandan Satürn, özellikle çalışma ortamınızda ve gündelik yaşamınızda bu yıl biraz disiplin ve düzen beklemekte. Bu alanda belli bir düzen, kurallar zinciri, kararlılık ve planlı adımlar beklemekte. Zaman zaman sizi test eden ancak sonrasında size çok şey öğreten küçük küçük sınavlar ortaya çıkarabilir. Özellikle ruhsal ve fiziksel anlamda sağlığınıza dikkat etmeniz ve özen göstermeniz gerekiyor.

Enerjik geçecek bu yıl içinde kendinize bakmayı bırakmamalı, zamanında gereken tedbirleri almalı, uzmanlara görünmeye veya en azından onların fikirlerini almayı ihmal etmemelisiniz. Gündelik çalışma ortamınızı ve yaşantınızı ne kadar iyi ve sağlıklı düzenlerseniz o kadar rahat edeceğinizi unutmayın. Uranüs bu yıl 6 Mart’tan itibaren artık yaklaşık 7 yıl boyunca yerleşik olacağı Boğa burcuna ilerliyor ve bu geçiş kariyer ve iş hayatı anlamında, sosyal statü açısından büyük değişimlere işaret ediyor. Bambaşka bir kimlik ve görünümle kariyerinizde karşınıza çıkan herkesi şaşırtabilirsiniz. 6-29 Mart, 8-31 Temmuz, 1-20 Kasım tarihleri arasındaki Merkür retrosunda iletişim, haberleşme ve yolculuklarla ilgili çıkabilecek aksaklıkları ve gecikmeleri göz önüne almayı ihmal etmemelisiniz. Aslan burcu için 2019 yılının Güneş tutulmaları Oğlak-Yengeç aksında meydana gelirken ilk tutulma gündelik yaşamınızda veya çalışma ortamınızda yaratıcı veya renkli bir yeniliği, ikincisi ise manevi ve ruhsal anlamda sizi zenginleştirebilecek bazı vazgeçiş veya bırakışları gündeme getirebilir.

İşte 2019'da Aslan Burcu için aşk, sağlık, iş ve para yorumları: 

2019’da Aslan Burcunda Aşk

2019’un sizin için bir aşk yılı olacağını daha önce de belirtmiştik. Aralık ayına kadar Jüpiter aşk yaşamınızda birbirinden güzel ve şanslı gelişmeleri işaret ederken bu heyecana ayak uydurmağa çalışacaksınız. Özellikle 7 Ocak-3 Şubat, 27 Temmuz-21 Ağustos, 1-25 Kasım arası ekstra keyifli ve sevinçli olabilir, aşk ve sevdiklerinizle ilgili tüm konularda.

2019’da Aslan Burcunda İş ve Para

2019 özellikle yaratıcılık ve sanatsal yaklaşım ve estetik gerektiren iş ve konular açısından başarılı olup parlayacağınız bir yıl olabilir. Ruhunuzdaki renkleri ortaya koyarak çok güzel işler çıkarabilir ve alacağınız takdir ve beğeniyle kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. 14 Şubat-31 Mart arası kariyeriniz ve iş hayatınız açısından bolca enerjik bir dönem olabilir ancak otorite konumunda kişilerle, patronlarınızla ters düşmemeye çalışmalısınız. 16 Mayıs-1 Temmuz arasında ise sizi beklenmedik veya düşünmediğiniz şekilde zor durumda bırakabilecek durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız. 18 Ağustos-4 Ekim arasında ise maddi zararlara veya fazla harcamalara dikkat etmelisiniz.

2019’da Aslan Burcunda Sağlık

2019 aşk getiren renkli ve canlı tarafının ardında sağlığınızla ilgili konularda dikkatli olmanız gereken bir yıl. Öncelikle gerek çalışma ortamınızda gerekse gündelik yaşamınızda sizi zorlayan sınav olarak tabir edebileceğimiz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sözgelimi sizi zorlayan bir iş arkadaşınız, yoran bir müdürünüz ya da karşı çıkamadığınız bir otorite pekâlâ bu duruma neden olabilir. Dolayısıyla bünyenizi güçlü kılacak tedbirleri yıl boyunca almayı ve kendinizi korumayı ihmal etmeyin. Ayrıca 1 Temmuz-18 Ağustos tarihleri arasında enerjinizi fazla tüketmemeye, yerinde ve gerektiği kadar kullanmaya özen göstermelisiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.