AY BURCU HESAPLAMA: AY BURCUNUN HAYATIMIZA ETKİLERİ NELERDİR?

Ay burcunuzu biliyor musunuz? Ay burcunun ne olduğunu öğrenmek istiyor ve ay burcu nasıl hesaplanır diye merak ediyorsanız, ayrıntıları yazımızda bulabilirsiniz.

Ay burcu, genellikle güneş burçlarından farklı bir burçta yer alır. Doğduğunuz zaman Ay’ın bulunduğu konuma göre ay burcunuz belirlenir. Ay burcu, güneş burçları gibi kişiliğiniz üzerinde etkilidir. Duygu dünyanız, hobileriniz, keyif aldığınız alışkanlıklar ve bunun gibi pek çok şey üzerinde etkisi bulunur. Ay burcu, güneş burcunuzu tamamlar. Güneş burcunuz genel karakteriniz üzerinde etkili olurken, ay burcunuz bilinmeyen yönlerinizi etkiler. İnsanlara dışarıdan göstermediğiniz, bazen kendinizin bile fark edemediği özellikler ay burcunun etkisi ile oluşur.

Ay Burcu Nasıl Hesaplanır?

Ay burcu nedir öğrendikten sonra, sıra nasıl hesaplayabileceğinizi öğrenmeye geliyor. Ay burcunuzu öğrenmek için yapmanız gereken doğum yılınız ile doğum ayınızın kesiştiği burcu bulmak. Örneğin; 1996 yılında ve Eylül ayında doğduysanız Koç burcu ile eşleşiyorsunuz. Fakat 1996 sonrasında doğduysanız tabloya baştan başlamanız gerekir. 

Ay burcu hesaplama tablosu bu konuda size yardımcı olur. Tabloda gördüğünüz burç, henüz ay burcunuz değil. Daha sonra yapmanız gereken ise, doğum tarihinizin denk geldiği sayıyı bulmak. Örneğin; ayın 11’inde doğduysanız bu tarihe denk gelen sayı 5’tir.

Günlük burç yorumları için tıklayın. 

2020 yıllık burç yorumları için tıklayın.