En İnatçı Burçlar Hangileri?

En inatçı burçlar hangileri? Bu makalede bu sorunun yanıtına bakıyoruz... Astrolojiye göre, "en inatçı burç" unvanı için rekabet eden birkaç burç var. İşte inatçı burçlar...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Aralık 2023
En İnatçı Burçlar Hangileri?

Hepimizin hayatında, görüşlere gelince dik kafalı olan bir kişi vardır. Ve özellikle size yakın biri ise, onların inatçılığıyla başa çıkmak zaman zaman çok sinir bozucu olabilir. Bu inatçı burçların normal eğilimi, argümanın kazanılmasını sağlamaktır; hatta tartıştıkları gerçekler konusunda emin değillerse bile... Çalışmada veya çalışmalarınızda inatçı olmak aydınlatıcı olabilir, ancak normal yaşamda aşırı derecede inatçı olmak felaketin tarifinden başka bir şey değildir.İşin aslı şu ki, inatçı bir burç olarak, bazı insanları her zaman alt edebilirsiniz. Ancak yakınlarınız aynı inatçılığı her zaman tolere etmeyebilir. Bu durumda, değerli dostlarınızı kaybetme riskiyle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle, ne kadar inatçı olursanız olun, zaman zaman sakinleşip  düşünmeniz gerekebilir.

Astrolojiye göre, ne kadar inatçı olduğunuzu gerçekten öğrenmek için okumaya devam edin.


Boğa

Şüphesiz ki Boğa, tüm burçlar arasında en inatçı olanıdır. Bunu, inatçı bir hayvan olan Boğa'nın ateşli doğasına borçludur. Bir Boğa o kadar inatçıdır ki, eğer belirli bir konuda bir Boğa'nın görüşünü değiştirebilirseniz, o zaman hayatta gerçekten her şeyi başarabilirsiniz demektir. Bir Boğa'nın, şeylerin nasıl olması gerektiğine dair belirli bir kodu vardır ve bu koddan sapmak onlar için çoğunlukla imkansızdır. Bir Boğa'nın inatçılığı, hayattaki olumsuz yönleri sıkı sıkıya tutmalarına yol açabilir. Ancak aynı inatçılık, aynı zamanda onlara büyük başarılar elde etmelerinde yardımcı olabilir.


Koç

Koç, baskın bir doğaya sahip olma eğilimindedir ve bu nedenle astrolojideki inatçı burçlardan biridir. Koç için her şey bir rekabettir ve kaybeden olarak anılmaktan hoşlanmazlar. Aslında, hakim eğilimlerini başkalarına göstermek için nedenler bulmak amacıyla her taraftan gelen küçük bir direnişi memnuniyetle karşılıyorlar.


Oğlak

Boğa'nın aksine Oğlaklar, emin oldukları bir şey konusunda ancak inatçıdır. Oğlaklar çok açık fikirli olup, bir konuda her zaman haklı olamayacaklarını anlarlar, ancak yine de içgüdülerini her şeyin üzerinde tutarlar. Hayat kararlarını kendi başlarına yönetmeyi severler ve genellikle bunu yaparken karışıklık çıkarmazlar.

Oğlak'ın doğal özellikleri onları özgüvenli yapar ve bu nedenle de inatçıdırlar. Olayların kendiliğinden gelişmesini beklemezler ve hayat kararları alırken deneyimlere başvururlar. Bu, herkesin sahip olması gereken bir kalite olduğunu düşündüğümüz ancak biraz daha az inatçılıkla olması gereken bir özelliktir.Kova

Kova, genellikle yaygın kabul görmüş inançlara karşı çıkan, çoğunlukla radikal, ilerici ve sıkça tartışmalı fikirlerle dolu bir kutuya sahiptir. Bu nedenle, konuştuğunuz kişi değişmeye hazır değilse, onların gözünde siz en inatçı burç olabilirsiniz.

Kova, dikkatli bir dinleyici olduğu için her zaman size fikirlerinizi dinler, ancak sonunda kendi istediklerini yapma eğilimindedir. Bir konuda güçlü bir hisse sahipse, savunmacı bir hal alır ve her zaman en iyi olanı yapar. Bu nedenle, bir ona önerilerde bulunmaya karar vermeden önce, onların sizin önerilerinizi kabul etmeme olasılığına hazırlıklı olun.


Aurası En Yüksek Burçlar Hangileri?

Astrolojide Dişil Burçlar Nelerdir?


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.