Haziran Astrolojisi Burcunuza Neler Getiriyor?

Ayın ilk yarısına uçuşan fikirler ikinci yarısına gerçekçi bir duruş hâkim olabilir.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 03 Haziran 2024
Haziran Astrolojisi Burcunuza Neler Getiriyor?

Haziran ayına başlarken fikirler, düşünceler havada uçuşabilir, iletişim hızla akabilir, görüşme, ziyaret ve kısa yolculuklar artabilir. Boğa burcunda gezegen diziliminin ardından bu kez İkizler burcunda bir dizilim gerçekleşiyor. İkizler burcunun temsil ettiği konularda büyük bir aktivite ortaya çıkıyor. Haziranın ilk yarısında eğitim, iletişim, haberleşmenin hızlanabilir, sohbetler artabilir. İkizler Merkür’ün burcu ve becerilerimizi artıracak gibi görünüyor. Tüm becerikliliğimizle özellikle anlaşma, iletişim ve ticaret konularında ilerleme kaydedebiliriz. Ancak bu kadar hava elementi ağırlığı her şeyi bir miktar yüzeysel bırakabilir, esnek ve uyumlu davranmamız gereken bir dönemden geçiyoruz. Ayrıca İkizler burcu gençlik ruhuyla da ilgilidir ve bu alanda ruhumuzu tazeleyebiliriz. 6 Haziran’da gerçekleşen yeni ayla eğitim konularında önemli adımlar atabiliriz. İletişimle ilgili problemleri çözebiliriz. Aklımızı kullanıp ona göre hareket edebiliriz. Sportif aktiviteleri hızlandırabiliriz.

9 Haziran’da Mars Boğa burcuna ilerliyor. Mars yeni yerinde maddi konularda dikkatli ve temkinli olmamızı gerektirebilir. Rahatımız, keyfimiz bir miktar yerinden oynarken güven ve değerle ilgili konularda çözmemiz gereken sorunları beraberinde getirebilir. Mars Boğa’dayken sadakat ve bağlılık ciddi bir sorun olabilir. Öncelikle kendimize sadık kalmaya çalışarak ve bu noktada gereken çabayı sarf ederek bu sürecin üstesinden gelebilir, maddi ve manevi sahip olduklarımızla kendi değerimiz için mücadele verebiliriz.

17 Haziran’da Venüs ve Merkür Yengeç burcuna ilerliyor. Aşkta ve ilişkilerde daha şefkatli ve sarıp sarmalayıcı olurken bu tutum söz ve ifadelerimize yansıyabilir. Duygulu konuşmalar yapabiliriz. 21 Haziran’da Güneş’in de Yengeç burcuna ilerlemesiyle ev ve aileyle ilgili konularda daha yapıcı ve somut adımlar atabiliriz. 22 Haziran’da ise Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay aklımız havaya uçmuşsa veya duygularımıza fazlasıyla kapıldıysak gerçekleri hatırlamamıza yardımcı olabilir. Hızlı gelişmelerin ardından durmak ihtiyacı duyabiliriz.Aylık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.