İKIZLER BURCUNDA DOLUNAY

İkizler burcunda gerçekleşecek dolunayın burcunuza etkilerini öğrenin.

Aralık’ın 13’ünü 14’üne bağlayan gece saat 03:05’de dolunayı yaşayacağız. Dolunay uzaklardan haberler getirebilir, uluslararası ve yurt dışı bağlantılı konuları ve seyahatleri gündeme taşıyabilir.

Koç
Yakın çevreniz, iş arkadaşlarınız, kardeşleriniz veya komşularınızla ilgili bir konu veya gelişme farkındalığınızı artırabilir, bir karar almak durumunda kalabilirsiniz.

Boğa
Maddi ve parasal konularda dikkatinizi çekecek bir durum ortaya çıkabilir, kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı değerlendirmek yönünde bir karar alabilirsiniz.

İkizler
Dolunay hayatınızda ciddiyet ve sorumluluk gerektiren konuları aydınlatabilir, ikili ilişkilerde zorlayıcı durumları ortaya çıkarabilir, sizi ilişkinizle ilgili bir karara itebilir.

Yengeç
Bilinçaltınızı uyandıran bir dolunay olabilir. Sezgileriniz kuvvetlenebilir, rüyalarınız çok daha anlamlı olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Aslan
Arkadaş çevrenizle veya sosyal gruplarınızla ilgili bir gelişme veya olay sizi bir farkındalığa ve bunun sonucunda bir karar almaya itebilir. Kişisel beklentilerinizin öne çıktığı bir dolunay olabilir.

Başak
Aileniz ve işiniz arasında bölünmüşlük hissi yaratabilir. Bir yanda kariyerinizde atmak istediğiniz adımlar diğer yanda evin sorumluluklarının ağırlığını hissedebilir, karar vermek durumunda kalabilirsiniz.

Terazi
Uzaklarla ilgili konular, seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işler gündeminize gelebilir. Eğitim ve kişisel gelişimle ilgili bazı kararlar alabilirsiniz.

Etİketler