İKİZLER BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

Astrolojiye ilgi duyanlar hangi burcun hangi burçla anlaştığı ya da anlaşmadığı da merak ediyor. Bu makalede ikizler burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlara bakıyoruz...

ÖZGE ÇOLAK 16 Kasım 2022
İKİZLER BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR iStock

İkizler Burcu Koç hangi burçlarla anlaşır ya da hangi burçlarla anlaşamaz? Bu soruyu astrolog Pınar Atmaca'ya sorduk... İşte Pınar Atmaca'nın kaleminden İkizler burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı 3'er burç. Hazırsanız başlayalım...

İKİZLER BURCUNUN ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Merkür’ün akıllı, pratik, konuşkan burcu, doğuştan haberci, iletişimci İkizler için bilgi ve öğrenme her şeyin başında gelir. Hemen her şeyi öğrenmek, bilgi ve fikir sahibi olmak isteyen bu burç için başkalarıyla etkileşim halinde olmak yaşamın olmazsa olmazıdır. Değişken yanlarıyla ise bir yere, bir şeye, bir kişiye bağlanmaları oldukça zordur. Okumak, yazmak, konuşmak hayatlarının merkezindedir, başka şeyleri de pek önemsemeyebilirler. Yeter ki yanlarında her zaman konuşup paylaşabilecekleri kişi veya kişiler olsun. Kurallara, kalıplara, yargılara da çok aldırış etmezler, ancak uymaları gerektiğinde gereken uyum ve adaptasyonu muhakkak gösterirler, ciddiye aldıklarından değil yalnızca zorunlu olduklarından. Hal böyle olunca İkizler için ilişki hele de ciddi ve düzenli bir ilişki kolay değildir.

1. TERAZİ BURCU

İdare yeteneği yüksek ilişki uzmanı Terazi burçları bu yüzden en sevdiği ve en anlaştığı burç olabilir.

2. YAY BURCU

İkinci sıraya ise yine kendileri gibi değişken, adaptasyon yeteneği güçlü, üstelik paylaşmayı, gezmeyi, öğrenmeyi ve her türlü keşif ve macerayı seven Yay burcunu koymak yanlış olmaz.

3. KOVA BURCU 

Kendi gibi bir diğer hava burcu Kova da soğuk ve mesafeli duruşuyla İkizler burcunu rahat ve özgür bırakır, üstelik sosyal özellikleriyle bu burç için vazgeçilmez olabilir.

İKİZLER BURCUNUN ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

Peki, ikizler burcunun anlaşamadığı burçlar hangileri?

1. BOĞA BURCU

 Sabit, sebatkâr ve durduğu yerden gerekmedikçe ve zorlanmadıkça kıpırdamayan Boğa burcunu İkizler’in en anlaşamadıkları arasında başa koyabiliriz.

2. OĞLAK BURCU

Organizasyon, düzen, plan, strateji yönleri güçlü ciddi kişilikler olan Oğlak burçları ise İkizler için zorlayıcı olabilir.  

3. BALIK BURCU

Üçüncü sıraya ise suların engin kişiliği Balık burcunu koyabiliriz. Zira pratik zekâları bu burcun derin sezgilerini, farklı katmanda boyutlarını çözmeye yetmeyebilir.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.