Koç Burcunda Güneş Tutulması Burcunuza Neler Getiriyor?

8 Nisan’daki Güneş tutulması bireysel isteklere dikkat çekiyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 07 Nisan 2024
Koç Burcunda Güneş Tutulması Burcunuza Neler Getiriyor?

8 Nisan’da gerçekleşen Güneş tutulmasında yüreğimizin götürdüğü yere gitmek için içsel bir dürtü duyabilir ve bununla birlikte yeniliklere imza atabiliriz. Benliğimizin yaralarını sarabiliriz. Daha gerçekçi ve objektif bir bakış açısıyla adımlarımızı atabiliriz. Önümüzü çok net göremesek de bireysel hedeflerimiz yüksek olabilir. Yalnız ve tek başına yapabileceklerimizle yüzleşebiliriz.Yaralı şifacı kiron, bu dönemde ruhsal anlamda iyileşmemizi sağlayacak şeylere kafa yormamızı sağlayabilir. Bu tutulma, tutulmanın bulunduğu alanda benliğimizi iyileştirme ve geliştirme yönünde şifacı adımlar atmamızı sağlayabilir. Bu süreçte hesaplara, bütçeye ve harcamalara daha çok dikkat etmemiz gerekebilir.

Aşkta ve ilişkilerde kırıcı olmamaya da özen göstermeliyiz. Bu tutulmadan en fazla Koç, Terazi, Oğlak, Yengeç ve Yay’lar etkilenecek görünüyor. Zira bu tutulmada Koç’lar benlik yaralarının üzerinden önemli başlangıçlar yapabilir, Teraziler ilişkilerdeki yaralarının üzerinden önemli adımlar atabilir. Oğlak’lar imaj yaralarının, Yengeç’ler aile yaralarının, Yay’lar aşk yaralarının üzerine giderek, onları şifalandırarak büyük ve önemli adımlar atabilir.

Tutulmanın burcunuza etkilerine gelecek olursak:

KOÇ
Güneş tutulması hayatınızda yepyeni bir başlangıca işaret ediyor. Geçmişin benliğiniz üzerindeki yaraları hızla iyileşebilir.

BOĞA
Hislerinize de güvenerek yaralı eski benliğinizi geride bırakmaya odaklısınız. Bu tutumunuzla beklenmedik, sürpriz güzellikleri kendinize çekebilirsiniz. Büyük manevi uyanışlar ve farkındalıklar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER
Bu Güneş tutulmasıyla yepyeni dostlar edinebilir, sosyal yaralarınızı sarabilirsiniz. Kendinize yeni bir vizyon belirleyebilirsiniz.

YENGEÇ
Güneş tutulması, imaj tazeleme, yeni hedefler belirleme ve yeni planlara yol alma zamanı olabilir. Yeni bir kariyer hedefiniz olabilir.

ASLAN
Güneş tutulması yeni seyahat ve maceraların kapısını açabilir. Yaptığınız ya da yapacağınız bir seyahat tüm yaşam akışınızı değiştirebilir.

BAŞAK
Bu tutulma, yeni bir ortak işe veya girişime işaret edebilir. Ruhsal yaralarınızı saran önemli başlangıçlar yapabilirsiniz.

TERAZİ
Tutulma, ilişkilerinizde yepyeni bir döneme işaret ediyor. Bir ilişkinin ruhunuzda açtığı yaraları toparlamanın da tam sırası olabilir.

AKREP
Güneş tutulması yeni bir yaşam düzenine işaret edebilir. Bu düzende sağlıkla ilgili konu ve gelişmelerin ruhunuzda yarattığı izleri silmeye odaklı olabilirsiniz.

YAY
Güneş tutulması ise yeni bir aşka işaret ediyor. Aşkta geçmişin yaralarını, izlerini silmeye hazır olabilirsiniz.

OĞLAK
Bu tutulma, yeni bir eve ve mekân değişikliğine işaret edebilir. Geçmişe dair konularda yaşadığınız hayal kırıklıklarına son verebilirsiniz.

KOVA
Güneş tutulması ise yeni bir eğitime, okula işaret edebilir. Yakın çevrenizde ve ilişkilerinizde değişiklikler olabilir.

BALIK
Güneş tutulması ise yeni bir işe veya gelir kaynağına işaret edebilir. Özgüven ve özdeğerle ilgili sorunların üzerine gidebilirsiniz.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.