KOVA BURCUNDA YENİ AY ŞANSLI BİRLİKTELİKLER GETİREBİLİR

11 Şubat 2021’de Kova burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ayın en önemli görünümü şüphesiz iki şans gezegeni Venüs ve Jüpiter’in kavuşumu. Bu kavuşum sevgi ve aşkı öne çıkarıyor.

Şubat yeni ayı Kova burcunda gerçekleşirken yeni ay haritasında kavuşan Jüpiter ve Venüs aşktan yana büyük şans getirebilir. Her yeni ay yeni başlangıçları müjdelerken bu yeni ayda başlangıçlar sevgi dolu olabilir. Yeni ay haritasında Terazi burcu yükselirken bu başlangıçlar ilişkilerden yana olabilir. Terazi’nin yönetici gezegeni Venüs’ün Jüpiter’le birleşmesi bu ilişkilerin şans getireceğine işaret ediyor. Şanslı birliktelikler, ortaklıklar, beraberlikler zamanı diyebiliriz. Yeni aya bir miktar baskı kuran Mars maddi stresleri vurgularken, Mars’ın Neptün’le açısı özellikle atacağımız adımları bir miktar bulanıklaştırabilir, dikkatli olmamız gerekebilir. Yeni ay haritasında Merkür retrosu sürüyor, iletişimde yanlış anlamalar, anlaşılmalar karşısında uyanık olmalıyız. Ayrıca hesap kitap hatalarına da dikkat.

Kova burcu astrolojide sosyalleşmeyi, arkadaşlık ve dostluk ilişkilerini temsil ederken bu yeni ayın yepyeni bir sosyal çevre, sosyal anlayış, yeni sosyal paylaşımlar, yeni dost ve arkadaşlar getireceğini söyleyebiliriz. Yeni ay sosyal coşkuyu artırırken fikirler, düşünceler havada uçuşabilir, yeni umutların ve yeni bir vizyon veya bakış açısının kapısı aralanabilir. Teknolojik ve yenilikçi Kova burcunda yeni ay yeni buluş ve icatları da beraberinde getirebilir.

Burcunuza göre yeni ayın etkileri:

KOÇ

Yeni ayla birlikte sosyal yaşamınızda canlanma ve yenilenme yaşayabilirsiniz. Yeni çevreler, sosyal gruplara dahil olabilir, farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu arkadaşlarınızdan güzel destekler ve iyilikler getirebilir. Yeni ay umutlarınızı tazeleyebilir.

BOĞA

Yeni ay iş hayatınızda, kariyerinizde yepyeni bir döneme işaret edebilir. Planlarınız ve hedefleriniz yönünde atacağınız adımlarda destek görebilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu iş yaşamınız ve kariyeriniz açısından güzel destekler ve iyilikler getirebilir.

İKİZLER

Yeni ay, yaşamınızda uzaklarla, seyahatlerle, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara ilişkin yeni başlangıçlara işaret edebilir. Yeni keşif ve maceralara açılabilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu uzaklardan şans ve kısmet getirebilir.

YENGEÇ

Yeni ay, ortak bir maddi konuyu, ortak bir yatırım, alışveriş ve alım satım işini gündeme getirebilir. Psikolojik yönden de yeni bir dönüşüm sürecinde olabilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu ortaklıklardan yana şans getirebilir.

ASLAN

Karşıt burcunuzda meydana gelen yeni ay ilişkinizle, birlikteliğinizle ilgili yeni bir dönemi ve başlangıçları müjdeleyebilir. İlişkinize yönelik atacağınız her adımda destek görebilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu eşinizden, sevgilinizden veya birlikteliğinizden yana sizi oldukça şanslı kılabilir.

BAŞAK

Yeni ay, maddi ve manevi yönden bir arınma sürecinin başlangıcını müjdeliyor. Bu yönde atacağınız adımlarda destek görebilir, tıp, şifa ve beslenme uzmanlarıyla tanışabilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda güzel destekler ve iyilikler getirebilir.

TERAZİ

Yeni ay istekleriniz, arzularınız ve beklentilerinize yönelik büyük farkındalıkları beraberinde getirebilir. Egolar öne çıkabilir. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu arkadaşlarınızdan sevdiklerinizden, çocuklarınızdan, aşkınızdan yana sizi şanslı kılabilir. Kendinizi mutlu, umutlu hissedebilirsiniz.

AKREP

Yeni ay, ev ve aile yaşamınıza yönelik yeni başlangıçları beraberinde getirebilir. Geçmişe yönelik iç hesaplaşmalar söz konusu olabilir. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu ailenizden güzel destekler ve iyilikler getirebilir. Ailenizden alacağınız haberlere ya da onların iyi olmalarına sevinebilirsiniz.

YAY

Yeni ayla birlikte eğitim hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir. Yakın çevrenizde değişim ve yenilikler söz konusu olabilir. Yeni bir komşunuz olabilir ve onun desteğiyle kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu kardeşlerinizden ve komşularınızdan güzel destekler ve iyilikler getirebilir.

OĞLAK

Yeni ay, sahip olduklarınızı yeniden değerlendirme ve kendi kıymetinizi maddi ve manevi yönden daha iyi bilme yönünde yeni farkındalıkları beraberinde getirebilir. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu maddi yönden şans getirebilir.

KOVA

Burcunuzda meydana gelen yeni ayla birlikte hayatınızda yeni bir dönemi başlatabilirsiniz. Kendinizi ve şartlarınızı geliştirme yönünde atacağınız adımlarda destek görebilir, burcunuzdaki Jüpiter Venüs kavuşumu sayesinde şanslı olabilirsiniz. Atacağınız yeni adımlarda, yapacağınız başlangıçlarda şans sizden yana görünüyor.

BALIK

Yeni ayla birlikte başkalarına yardım, hizmet konularında yeni yaklaşımlara imza atabilirsiniz. Hayır ve bağış işlerinde atacağınız adımlarda destek görebilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu sürpriz şans ve iyilikler getirebilir. Vazgeçtiğiniz veya bıraktığınız bir durum, kişi veya konunun ummadığınız güzel dönüşleri olabilir.