KOVA BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

Sizin veya tanıştığınız yeni birinin burcu kova ve hangi burçlarla anlaşıp anlaşamadığını merak mı ediyorsunuz? Bu makalede kova burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlara bakıyoruz...

ÖZGE ÇOLAK 06 Aralık 2022
KOVA BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI VE ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR iStock

Kova Burcu'nun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar hangileri? Bu soruyu astrolog Pınar Atmaca'ya sorduk... İşte Pınar Atmaca'nın kaleminden Kova burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı 3'er burç. Hazırsanız başlayalım...

Burçlar kuşağının arkadaş canlısı sosyal burcu Kova’lar için aslında herkes anlaşılabilirdir. Zira üstün zekâları, mantıklı, akılcı yaklaşımları sayesinde istedikleri takdirde hemen herkesi yanlarına çekebilir. Ancak bir Satürn burcu olarak kuralcı, soğuk ve mesafeli bir tarafları da vardır. Dolayısıyla istemedikleri zaman buz gibi soğuyabilir ve uzaklaşabilirler. Kova burcuyla bire bir ilişki kurmak bu anlamda kolay değildir.

KOVA BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

1. ASLAN BURCU

Onları en iyi dengeleyebilecek ve en anlaşabilecekleri burç ise kendinden ve yerinden gayet emin, kim ne derse desin istifini hiç bozmayacak Aslan’lardan başkası değildir.

2. İKİZLER BURCU

Bu burcun bir diğer anlaşabileceği ise yine aklı ve mantığı öne koyabilen, Kova’nın arkadaş canlısı ama zaman zaman da soğuk taraflarını değişken özellikleri sayesinde kolayca dengeleyebilen İkizler burcudur

3. TERAZİ BURCU

İlişkiler konusunda iddialı, denge, uyum ve eşitlik konusunda mükemmeliyetçi bir diğer hava burcu olan Terazi de bu burcun anlaşabileceği burçlar arasındadır.

KOVA BURCUNUN ANLAŞAMADIĞI BURÇLAR

1. YENGEÇ BURCU

Kova’nın anlaşamadıklarının ilk sırasına duygulu, şefkatli, koruyucu, kollayıcı evcimen burç Yengeç’i koyabiliriz. Zira bu burç Kova’nın tam antitezi gibidir, sıcak, yakın ve samimi. Sosyal, akılcı Kova’lar için bu durum oldukça zorlayıcı olabilir.

2. BAŞAK BURCU

Bu burcun anlaşamadıklarının ikinci sırasına detaylardan kafasını çokça kaldıramayan, hassas ve narin Başak’ları koyabiliriz. Bu burcun titizliği, takıntıları, kusursuzluk kaygıları Kova’ya anlamsız gelebilir.

3. KOÇ BURCU

Son olarak Zodyak’ın lider ve birinci burcu Koç benmerkezci ve kendine dönük yönleriyle Kova için zorlayıcı olabilir. Kova’nın yüksek idealleri, vizyonu Koç’un sabırsızlığıyla bağdaşmayabilir.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.