Mart Astrolojisi Burcunuza Neler Getiriyor?

Mart ayında Balık burcundaki gezegenler geride bıraktıklarımıza, vazgeçtiklerimize işaret ediyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 01 Mart 2024
Mart Astrolojisi Burcunuza Neler Getiriyor? Getty Images

Astrolojinin son burcu olan Balık kapanış ve sonlanmalarla ilintilidir. 12 burcu ziyaret eden Güneş son burç Balık’ta son rötuşları yaparak döngüyü tamamlar. Bu ay geride bıraktıklarımızı fark etmek açısından önemli olabilir. Farkındalığımız ve sezgilerimiz artarken daha önce algılayamadığımız ya da anlayamadığımız pek çok şeyi bu ay anlayabiliriz. Manevi, spiritüel konulara sıkça eğilebiliriz. Ruh dünyamızı keşfe çıkabiliriz. Kendimizi dinlemeye, sakinliğe daha çok ihtiyaç duyabiliriz. Rüyalarımız bu dönemde güçlü olabilir. Duygusal ve romantik bir ay geçirebiliriz.

10 Mart’ta Merkür’ün Koç burcuna ilerlemesiyle daha hızlı hareket edebilir, zihnimizin uyuşukluğunu terk edebiliriz. Aynı gün gerçekleşen yeni ay geride bıraktıklarımıza işaret ederken fazlasıyla duygusal, hassas, alıngan bir ortam yaratabilir ve bir kabullenme zamanı olabilir. 12 Mart’ta Balık burcuna ilerleyen Venüs platonik, melankolik aşk ve sevdalara işaret edebilir. Sevdiklerimiz için fazlasıyla fedakâr olabiliriz ve bazı şeylerden vaz geçebiliriz.

20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte yeni uyanışlar, tazelikler, ferahlık zamanı başlıyor. Hayatımıza yeni tatlar, yeni renkler, yeni bir döngü ve başlangıçlar için kendimizi hazır hissedebiliriz. 23 Mart’ta Mars Balık burcuna ilerliyor. Mars bu burçta ilerlerken hareket ve aksiyona dikkat etmemiz gerekebilir zira zemin epeyce kaygan olabilir. Farkında olmadan düşebiliriz, riskli durumlar belirsiz ve absürt bir biçimde ortaya çıkabilir. 25 Mart’ta terazi burcunda bir ay tutulması gerçekleşiyor. Bu ay tutulması ilişkilere işaret ederken duygusal kararlar almaya meyilli olabiliriz. Akılcı, mantıklı ve sağduyulu davrandığımızdan emin olmalıyız.Aylık burç yorumları  


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.