Mayıs Astrolojisi Burcunuza Neler Getiriyor?

Bu ay Boğa burcundaki Güneş ve gezegenler maddi ve parasal konulara odaklanma getiriyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 01 Mayıs 2024
Mayıs Astrolojisi Burcunuza Neler Getiriyor?

Güneş’in Boğa burcunda ilerlemesiyle maddi ve parasal konularda kendimizi daha motive ve istekli hissedebiliriz. İki şans gezegenini de yanına alan Güneş bu alanlarda şansımızı denemek ve fırsatları değerlendirmek için önümüzü açabilir. 23 Mayıs civarında yan yana gelen bu iki şans gezegeni kazançlarımızı artırmamız adına son fırsatları sunabilir. Mayıs ayı yaşayacağımız maddi gelişmelerle birlikte özgüvenimizi pekiştireceğimiz bir ay olabilir.

Mars ay boyunca Koç burcunda ilerlerken girişimci tarafımız da özellikle bireysel tercih ve kararlar çerçevesinde yeni atılımlar yapmamızı sağlayabilir. Ancak birbirine ters düşen ateş ve toprak elementlerinden dolayı bir yandan tutunmaya çalışırken diğer yandan girişimde bulunmaya çalışacağız. Bu iki enerjiyi dengelemek için epeyce içsel çaba içinde olmamız gerekebilir.

25 Mayıs’ta Jüpiter İkizler’de yeni bir yıllık döngüsüne başlıyor. Bu bir yıllık süreçte eğitim konularına odaklanma söz konusu olabilir. Eğitim fırsatlarını değerlendirebiliriz. Bu yeni bir yıllık dönem çevremizi genişletmek, yeni sosyal alanlar yaratmak adına da fırsatlar sunabilir. Ay sonundan itibaren Venüs ile birlikte ilerleyen Jüpiter ticari fırsatları artırabilir, alım satım konuları gündemde olabilir, bolca fikir alışverişi ve görüşme getirebilir.

8 Mayıs’ta gerçekleşen yeni ay iş fırsatlarının kapısını açarken 23 Mayıs’taki dolunay yurt dışı, yabancılarla ilgili konularda ve seyahatlerle ilgili farkındalığımızı yükseltecek gibi görünüyor.Aylık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.