NİSAN ASTROLOJİSİ: KOÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASINA DOĞRU

Yılın ilk Güneş tutulması Nisan ayında Koç burcunda gerçekleşiyor. Ateş elementlerindeki astrolojik görünümler sıcak bir aya işaret ediyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 31 Mart 2023
NİSAN ASTROLOJİSİ: KOÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASINA DOĞRU

Nisan’da ateş elementlerindeki yoğunluk motive edici, enerji verici olabilir. Kalbimizin, yüreğimizin sesine odaklanırken, kişisel beklentilerimiz, isteklerimiz artabilir ve bunları gerçekleştirmek adına bazı adımlar atabiliriz. 20 Nisan’a kadar Koç burcunda ilerleyen Güneş ve Jüpiter ikilisi aksiyonu ve tansiyonu yüksek tutabilir.

Ancak bu süreçte bu burcun yöneticisi olan Mars Yengeç burcundaki ilerleyişini sürdürüyor. Ev ve aile konuları ayaklarımıza dolanıp, aksiyon gücümüzü ve enerjimizi zayıflatabilir. Geçmişin gölgelerinden sıyrılıp harekete geçmemizi zorlaştırabilir. Yemek ve beslenme konularında sıkıntı getirirken, duygusal açıdan stres yaratabilir. Anne, ev ve aileden uzaklaşma isteği doğabilir zira ev ve aile sorunlarından kaynaklanan konular yemek düzenini ve sağlıklı beslenmeyi bozabilir.

6 Nisan’da Terazi burcunda dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay ikili ve bire bir ilişkilere dikkatimizi çekerken karşı tarafın beklentileri konusunda uyarıcı olabilir.

11 Nisan'da Venüs İkizler burcuna ilerliyor. Bu tarihten itibaren karşımıza konuşmasından, sözlerinden, sohbetinden keyif aldığımız kişiler çıkabilir. Bu kişilerle aşk durumları da söz konusu olabilir ancak yüzeysel kalabilir, güvenmekte ve tutunmakta zorlanabiliriz.

20 Nisan’da Koç burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Burçlar kuşağının ilk burcu olan Koç’ta gerçekleşen bu tutulma hayatımızda başta ilişkilerimiz alanında olmak üzere atabileceğimiz yeni adımlara işaret ediyor. Jüpiter etkisi cesur davranmamızı sağlarken karşı tarafın beklentilerini göz ardı etmemiz gerekebilir. Tutulmanın hemen ardından Güneş Boğa burcuna ilerliyor. Güneş’in Boğa burcunda ilerlediği dönemde sahip olduklarımıza, varlıklarımıza, yeteneklerimize odaklanabilir, bu alanlarda kendimizi daha motive hissedebiliriz. 21 Nisan’dan itibaren Boğa burcunda Merkür retrosu başlıyor. Bu tarihten itibaren maddi konularda, hesap işlerinde daha dikkatli, titiz ve özenli davranmalı, gözden kaçabilecek rakam ve hesap hatalarına dikkat etmeliyiz.Aylık burç yorumları


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.