NUMEROLOJİ: SAYILARIN GÜCÜYLE ENERJİNİZİ KEŞFEDİN

Şubat sayımızda Numeolog Yonca Gül Yavuz'dan

Kendimizi fark ederek benliğimize inmeye ve birtakım enerjileri keşfetmeye en ihtiyacımız olan bu dönemde, hayatın ve bedenin kullanma kılavuzu niteliğinde olan numeroloji ile kendinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Nasıl mı? Bunu hem düşüncelerimizi dönüştürerek hem de sayıların güçlü enerjisiyle çakra sistemini çalıştırarak başarabiliriz. Detayları numerolog Yonca Gül Yavuz’dan dinleyelim.

RAKAMLARLA KENDİNİ TANIMAK

Hayat amacınız nedir? Hayatınızda neden hep aynı sorunları yaşıyorsunuz? Aynı konular neden hep sizi buluyor? Hayatınızdaki insan doğru kişi mi? İlişkinizi nasıl dönüştürebilirsiniz? Mesleğiniz potansiyelinizi ortaya çıkarıyor mu? Bolluk ve bereketi hayatınıza nasıl çekersiniz? İçinizde hep bir şey eksik duygusu mu yaşıyorsunuz? Çocuklarınızın potansiyelleri neler? Bu ve benzer sorularla birlikte hayatınızda var olan birçok sorun ve içinden çıkamadığınız durumları ya da merak ettiklerinizi numerolojiye başvurarak analiz yapıyoruz. Bu bilgi çakraların işlev ve kavramlarına hakim olmaktan geçiyor ve her rakam bir çakrayı temsil ediyor. Evrende aklınıza gelebilecek tüm kavramlar mutlaka bir çakrayla ilişkilidir. Alfabenin harflerini çakralarımıza göre dağıttığımız zaman, numeroloji analizi ile hangi çakranızın dengesiz olduğunu öğrenerek dönemsel olarak yaşanan enerji blokajlarını ve oluşum süreçlerini tespit edip sorunlarınızın dinamiklerine dair farkındalık geliştirip dönüştürebilirsiniz. Numeroloji size hayatınızın ve içselliğinizin gizli sırlarını anlatabilir.

İsminizde yer alan rakamların temsil ettiği çakra konularını bulabileceğiniz Numeroloji dosyası için ELLE Türkiye Şubat sayısına göz atın... 


Yazı: Nilay Yalçınkaya

Fotoğraflar Guy Pascal