ŞANS VE BOLLUK YILDIZI JÜPİTER BURÇ DEĞİŞTİRİYOR

Jüpiter Akrep burcunda ilerlerken şans kimden yana öğrenin.

Astrolojide büyük kısmet, bereket yıldızı olarak bilinen Jüpiter 10 Ekim Salı günü Akrep burcuna geçiyor. 8 Kasım’a kadar sürecek olan bu transitle, büyük ve derin mücadeleler sergilediğiniz alanda daha fazla destek görebilirsiniz. Mücadele gücünüzü yeniden keşfedebilirsiniz. Derin sorgulamaların, gizli merakların, güç oyunlarının hüküm süreceği heyecan ve tutku dolu bir döngüye hazır olmalısınız. Dönüşüm temalarının altı kuvvetlice çizilirken, eski sayfaların kapanıp yeni sayfaların açılmasına daha sık tanık olabiliriz.

Su elementinden olan Akrep’in, duygu olarak daha fazla hırs, azim ile birlikte öfke, kızgınlık, kıskançlık gibi bazı negatif duyguları da tetikleyebileceğini akıldan çıkarmamak gerekiyor. Zira Jüpiter bulunduğu alanı büyüten, sınırlarını açan bir enerjidir. Ancak bunu yaparken belirli bir haz, tatmin ve mutluluk duygusunu da beraberinde getirir. Astrolojide sonlanma, ölüm, yeniden doğum ve rejenerasyonla ilişkilendiren Akrep, bu temaların yoğun hissedileceği bir döneme işaret ederken, bu konulara eskisi kadar olumsuz bakmayabiliriz.

Jüpiter Akrep transiti doğum haritanıza, burcunuza ve yükselen burcunuza bağlı olarak hayatınızda Akrep temasının işgal ettiği alanda büyük dönüşümlere işaret ediyor. Bu dönüşümü fırsata dönüştürebilirseniz, bu transit çok işinize yarayabilir. Doğal olarak, bu alanda çok daha sorgulayıcı, irdeleyeci ve mücadeleci olabiliriz.

Bu transit boyunca Akrep burcunun gizemini, sırlarını, derin sezgisel gücünü daha fazla hissedeceğiz. Fiziksel boyutta ise bu transit ortak maddi konuları, yatırım, finansman ve alım satım işlerini, ortak paraların idaresini daha fazla gündeme taşıyabilir.

Jüpiter'in Akrep burcunda ilerleyişi Akrep, Yengeç, Balık, Oğlak, Başak burçlarını olumlu etkiliyor, şans ibresi bu burçlardan yana daha fazla dönecek gibi görünüyor.  

Koç

Hayatınızda sırların, kapalı konuların, gizemlerin rolü ve önemi artıyor. Derin ve sorgulayıcı bir merak içinde olabilir, psikolojik, psişik ve metafizik konulara ilgi duyabilirsiniz. Maddi konularda eşinizin, ortağınızın gelirlerinde artış dolayısıyla ortak maddi boyutta rahatlama söz konusu olabilir.

Boğa

Karşıt burcunuza ilerleyen Jüpiter sizi her zamankinden çok daha sosyal kılabilir. Karşınıza birbirinden farklı pek çok insan çıkabilir. İlişkiler konusunda seçenekleriniz sınırsız görünüyor. Mevcut birlikteliğiniz, evliliğiniz veya ortaklığınız yönünden bereketli bir yıl sizi bekliyor.

İkizler

Şans yıldızı sağlıkla ilgili alanda sizinle birlikte. Yaşamınızda, gündelik şartlarınızda, çalışma ortamınızda daha keyifli, rahat bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Her gün rastlaştığınız, birlikte çalıştığınız kişilerden, astlarınızdan, yardımcılarınızdan daha çok destek görebilirsiniz.

Yengeç

Aşkta ve aşk konularında sınırsız bir bolluk sizi bekliyor. Aradığınız, beklediğiniz tutku dolu aşkı bu dönemde yakalayabilirsiniz, kendinizi bu aşkın akışına kaptırabilirsiniz. Ayrıca ilgi ve merak duyduğunuz konulara daha çok zaman ayırabilir, bundan da büyük zevk alabilirsiniz.

Aslan

Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter aile ve evinizle ilgili alanda. Bu yaklaşık bir yıllık dönemde aileyle ilgili konuların artışına tanık olabilirsiniz. Evinizde daha çok zaman geçirebilirsiniz. Daha büyük bir eve geçme durumu söz konusu olabilir. Ailenize yeni üyeler katılabilir.

Başak

Bereket yıldızı Jüpiter eğitimle ilgili konularda yanınızda. Bu alanda karşınıza çıkabilecek pek çok fırsatı değerlendirmelisiniz. Bilgiye, öğrenmeye doyacağınız bir yıl sizi bekliyor. Ayrıca yakın çevrenizle çok daha ilgili olabilirsiniz. Komşularınızı, arkadaşlarınızı, kardeşlerinizi yanınızdan eksik etmeyeceksiniz.

Terazi

Jüpiter burcunuzdan ayrılırken size pek çok yeni dost ve çevre kazandırmış olmalı. Ayrıca kişisel gelişime dair pek çok şey biriktirmiş olmalısınız. Artık bunları değerlendirme ve kullanma zamanı. Bilginizi, birikiminizi, tecrübenizi maddi boyuta dönüştürmenizi kolaylaştıracak fırsatlar sizi bekliyor.

Akrep

Bereket yıldızı burcunuzda. Kişisel konulara daha fazla odaklanabilirsiniz zira sınırsız seçenekler sizi bekliyor olacak. Bunları iyi değerlendirmek, fırsata dönüştürmek sizin elinizde. Bolluk yıldızı hayatınızın hemen her alanında rahatlama getirecektir. Bununla birlikte iştahınızı kontrol edebilmeniz de gerekiyor.

Yay

Jüpiter arka pencerenize bakma fırsatı tanıyor. Bilinçaltınız sınırsızca açılırken, ruhunuzun derinlikleri açığa çıkabilir. Önce siz, sonrasında genişleyen çemberlerde çevreniz gizemli dünyanıza tanık olabilir. Mistik ve spiritüel konuların tam merkezindesiniz. Bu transit size aradığınız iç huzuru sunabilir.

Oğlak

Arkadaşlık alanınıza geçen Jüpiter bolluğunu sosyal paylaşımlar alanında sunuyor. Kabuğunuzdan çıkabilir, yepyeni sosyal çevreler edinebilirsiniz. Dostlarınızdan daha fazla destek görebilirsiniz. Geleceğe daha umutla ve daha pozitif bakacağınız bir yıl sizi bekliyor.

Kova

Artık hedeflerinize ve planlarınıza odaklanma, hayallerinizi inşa etme zamanı. Jüpiter iş ve kariyer alanında imkanlar, fırsatlar doğurabilir. Görev ve sorumluluklarınız çoğalırken, üst düzey kişilerden, yönetici ve patronlardan, yaşlı ve olgun kişilerden daha çok destek görebilirsiniz.

Balık

Yeni keşiflere ve maceralara açık olmalısınız. Zira Jüpiter size ufuklarınızı genişletme ve sınırsız kılma imkanı tanıyor. Kişisel gelişim, yüksek öğrenim ve akademik konularda büyük ilerleme sağlayabilirsiniz. Farklı yerler görmenizi, yeni insanlarla tanışmanızı sağlayacak uzak yolculuklara çıkabilirsiniz.