ŞUBAT ASTROLOJİSİ: SIRA DIŞI BİR AY

Şubat ayına sabit burçlardaki hareketlilik damga vurabilir. 15-24 Şubat arası Satürn-Uranüs kare açısı özellikle inatçı bir yapınız varsa zorlayıcı olabilir.

2021’in ikinci ayında Kova burcundaki yoğun hareketlilik oldukça dikkat çekici. Zira tam 4 gezegen ve Güneş 18 Şubat’a kadar bu burçta birlikte seyrediyor. Tüm enerjimizi hayatımızın Kova burcunun işgal ettiği alanına odaklıyoruz. Bu alanda en önemli değişimleri ve gelişmeleri görmeye hazırlanabiliriz.

Kova burcu vizyon, yenilik, teknoloji, sosyal konular ve arkadaşlık ilişkileriyle bağlantılı olduğundan bu temalar şubat ayını Kova tarzında çok sıra dışı bir ay kılabilir. 11 Şubat’ta Kova burcundaki yeni ay, bu temalarla ilgili yeni başlangıçlara ve yeni bir yaklaşıma dikkat çekiyor. 20 Şubat’a kadar süren Merkür retrosu iletişimde tuhaf yanlış anlamaları tetikleyebilir. Mars Boğa burcunda maddi konuları, finans ve para işlerini oldukça aktif kılarken Venüs ilişkilerde sıra dışı yaklaşımlara dikkat çekiyor. Sonuç olarak değişik ve tanıdık olmayan duygu ve deneyimlere hazırlanmak yerinde olabilir. En sıra dışı yanımızı ortaya çıkarmamız gerekebilir.

15-24 Şubat arasında ise özellikle inat ettiğimiz ya da ego yaptığımız noktada bizi epeyce gerebilecek ve zorlayabilecek bir Satürn-Uranüs açısı var. Bu açı hayatımızda kırılıp bükülmesi zor yapılar, ilişkiler, işler, yaklaşımlar inşa ettiysek, bunların sertliği ölçüsünde zorlayıcı olabilir. Bu noktada farkındalığımızı yüksek tutarak, kazalara, otoriteyle ve iş kurumlarıyla ilişkilerimize, özel yaşamımızda tansiyona dikkat etmeliyiz.

Burcunuza göre şubat ayı yorumlarınıza buradan ulaşabilirsiniz.