TERAZİ BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Terazi burcu erkeği nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Terazi erkeğini etkileyen 10 davranış...

ÖZGE ÇOLAK 27 Ocak 2023
TERAZİ BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Terazi erkeğine mercek tutuyoruz. Karşınızda bir Terazi erkeği var... Peki Terazi burcu erkeği nasıldır? Terazi erkeği nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Terazi erkeğinin önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Terazi erkeğini etkileyen 10 davranış:

TERAZİ BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Terazi burcu erkeği ilişkiler konusunda adeta bir uzman gibidir. Dengeyi, eşitliği gözetir, kendisi kadar karşısındakini de düşünür. Kibardır, naziktir, zariftir. Eşinde, birlikteliğinde en doğru ve en uygun kişinin arayışındadır ve o kişinin de kendinden emin bir lider olmasını bekler. Dolayısıyla öncelikli olarak kendinizden emin bir duruş sergilemek etkileyici olacaktır.

2. İkinci olarak Terazi erkeğini etkilemek için maddi konularda paylaşımcı olmalısınız. Hesabı sizin ödemenizi beklediğinde bunu eşitlik kaygısından istediğini unutmamalısınız.

3. Üçüncü olarak Terazi erkeği için yakın çevresiyle eğlenmek, gezmek önemlidir, bu konuda kısıtlayıcı davranmamanız etkili olacaktır.

4. Dördüncü olarak Terazi erkeği sosyaldir, masum flörtleşmeleri sever ancak eşine son derece sadıktır. Dolayısıyla onun sosyal yaşamına karışmamak sizin lehinize olacaktır.

5. Beşinci olarak Terazi erkeği için ailesi kalesi gibidir, aile birliğinin korunmasına önem verir ve aile içinde göründüğünden çok daha ciddi olabilir. Bu tezatlığı hoş karşılamalısınız.

6. Altıncı olarak Terazi erkeği sıra dışı aşkların insanıdır, ona yaklaşımınızda normali aşmak oldukça destekleyici olabilir.

7.  Yedinci olarak Terazi erkeği gündelik yaşamında çevresindekilere, ona destek ve yardımcı olan kişilere karşı oldukça vericidir, dolayısıyla onun bu yönünü anlayışla karşılamalısınız.

8. Sekizinci olarak Terazi erkeği ortak maddi işlerde, girişimlerde şanslı olabilir. Girişimlerinde onu desteklemelisiniz.

9. Dokuzuncu olarak Terazi erkeği gezerek öğrenmeye bayılır, gezilerinde yanında hoş sohbet insanlar arar, onunla iletişiminizi sıkı tutmalısınız.

10. Onuncu olarak Terazi erkeğinin görünürde çok sakin ve rahat olsa da hiçbir detayı gözünden kaçırmamalısınız.
Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.