TERAZİ BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ

Terazi burcu kadını nelerden hoşlanır? Bu makalede bu sorunun yanıtlarına bakıyoruz. İşte astrolog Pınar Atmaca'nın kaleminden Terazi kadınını etkileyen 10 davranış...

ÖZGE ÇOLAK 13 Aralık 2022
TERAZİ BURCU KADININI ETKİLEYEN 10 DAVRANIŞ iStock

Astroloji Türkiye ve dünyada ilginin artarak sürdüğü bir alan. Burçlar, burç özellikleri, burç yorumları sıklıkla merak edilenler arasında. Bu makalede ise Terazi kadınına mercek tutuyoruz. Karşınızda bir Terazi kadını var... Peki Terazi burcu kadını nasıldır? Terazi kadını nelerden, hangi davranışlardan hoşlanır? Bir ilişkide Terazi kadınının önemsediği şeyler neler olacaktır? Astrolog Pınar Atmaca bu üç soruyu yanıtlayan bir yazı kaleme aldı. İşte Pınar Atmaca'ya göre Terazi kadınını etkileyen 10 davranış:

TERAZİ BURCU KADININI ETKİLEYEN DAVRANIŞLAR

1. Venüs’ün güzel ve alımlı burcu Terazi için ilişkiler, denge, eşitlik, adalet son derece önemlidir. İlişkilerde mükemmel bir uyum arar ve beklerler ve bu uyumu yakalayamadıkları takdirde oldukça mutsuz olabilirler. Bu durum özellikle Terazi kadınları için daha da geçerlidir zira terazi kadınları aslında gerçek olamayacak bir mutluluğun peşinde ve bunun da farkında oldukları için oldukça hüzünlü olabilirler. Dolayısıyla bir Terazi kadınını etkilemek için belki de en öncelikli yol bu hüzünlerine ortak olmak ve onları rahatlatmak olabilir. İkinci olarak Terazi

2.İkinci olarak Terazi kadını için kibarlık ve nezaket önemlidir. Kendileri nazik ve kibardır ve karşılığında da ne yazık ki aynısını beklerler. Dolayısıyla onu etkilemek için kibar olmalısınız

3.  Üçüncü olarak giyimden, modadan, makyaj ve takılardan hoşlanırlar. Bu yönleriyle onları takdir etmeniz etkileyici olacaktır.

4. Dördüncü olarak ilişkinizde eşitliği paylaştığınızı göstermeniz önemlidir.

5.  . Beşinci olarak sıradanlıktan hiç hazzetmediğini belirtelim, onu beğendiğinizi göstermek veya onu şımartmak için sıra dışı yollar bulmalı ve denemelisiniz.

6. Altıncı olarak her ne kadar hiç göstermese de detaylara çok dikkat eder, hatta zaman zaman takıntılı olabilir. Bu detaylarda kaybolmaması için elinden tutmanız etkileyici olabilir.

7.  Yedinci olarak ilişkiler konusunda uzman olduğuna inanır, dolayısıyla ilişkide komutayı ona bıraktığınızı hissettirmeniz etkileyici olabilir.

8. . Sekizinci olarak yardımseverdir, hayırseverdir, bu yolda ona destek olmanız hoşuna gidecektir.

9. Dokuzuncu olarak sosyal çevresinin kraliçesi olabilir, arkadaşlıklarına, dostluklarına saygı duymanız etkileyici olacaktır.

10. Onuncu olarak aşkta egosunu sıfıra indirgeyebilir, dolayısıyla onu sevdiğinizde kral olabileceğinizi unutmamalısınız.Elle astroloji sayfalarında ayrıca burç yorumları, tarot falı, yükselen burç hesaplama, burç uyumu, burçlara göre hediye önerileri, burç özellikleri ve doğum haritası konularını da bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.