Terazi Burcunda Ay Tutulması

25 Mart'ta Terazi burcunda gerçekleşecek tutulma ilişkilere dikkat çekiyor.

Pınar Atmaca PINAR ATMACA 22 Mart 2024
Terazi Burcunda Ay Tutulması

Ay tutulmaları duygusal farkındalıkların yükseldiği, öngörülerimizin arttığı zamanlardır. 25 Mart’ta gerçekleşen tutulmanın temasında ilişkiler var. İlişkilerle ilgili farkındalığımız yükselirken artık önümüzü daha iyi görebilir ve bazı kararlar alabiliriz.

Bu tutulma Plüton’dan destek alıyor. İlişkilerle ilgili verdiğimiz kararlarda arkadaş ve dostluklarımızdan destek alabiliriz. Her ne kadar duygusal yoğunluğu artıran bir süreç olsa da mantığımızı ve aklımızı kullanmak, programlı, planlı hareket etmek iyi gelebilir. Tutulma haritasında yoğun hava elementinin etkisi fikir alışverişlerini, paylaşımları destekliyor. Öte yandan bencil arzu ve isteklerimizin karşısına ortak yol ve kararlarımızı da koyuyor ve bir şekilde orta yolu bulmamız yönünde duygusal baskı da yaratıyor.

Tutulma haritasında Mars ve Satürn birlikte aynı burçta hareket ederken şefkat, merhamet ve anlayış duyguları azalabilir. Bu iki malefik gezegen ruhsal anlamda tükenmişlik ve yorgunluğa neden olabilir ve bu süreçte kendimizi mental olarak toparlamak zor olabilir. Yardım ve hayır konularında bir araya gelmek ve bu noktada ciddi adımlar atmak ya da bu türden girişimlere katılmak rahatlatıcı olabilir.

Yine tutulma arasında birlikte ilerleyen Jüpiter ve Uranüs iş ve sosyal alanda sürpriz karşılaşmalar ve sürpriz işler getirebilir. Alışveriş ve harcamalar konusunda daha titiz ve temkinli hareket etmemiz gerekebilir.

Tutulmanın burcunuza etkilerine gelecek olursak:

KOÇ
Bu tutulma size geçmişi, eski eşinizi, sevgilinizi hatırlatan bir tutulma olabilir. Güçlü dost ve arkadaşlar dengenizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Ruhsal olarak sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Harcamalar konusunda dikkatli davranmalısınız.

BOĞA
Bu tutulma iş ve çalışma ortamınızda değişen şartlara işaret edebilir. Otorite konumunda güçlü kişiler dengenizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Hedef ve vizyonunuz için çaba sarf etmelisiniz. İçinizdeki özgürlük arzusu büyük adımlara sebep olabilir.

İKİZLER
Bu tutulma aşk ve sevdiklerinizle ilgili değişen şartlara işaret edebilir. Yabancılar, yurt dışı bağlantılar ve seyahatler dengenizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Görev ve sorumluluk artabilir. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar zorlayıcı olabilir.

YENGEÇ
Bu tutulma ev ve aile konularında değişen şartlara işaret edebilir. Ortaklı işler, güçlü figürler dengenizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Aşk için çaba sarf etmelisiniz. Sosyal çevrenizde ilginç gelişmeler yaşanabilir.

ASLAN
Bu tutulma yakın çevrenizde değişen şartlara işaret edebilir. Eşiniz, yakın arkadaşınız dengenizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Ortaklı işler, yatırımlar için çaba sarf etmelisiniz. İş ve kariyer alanında ilginç gelişmeler söz konusu olabilir.

BAŞAK
Bu tutulma iş ve para konularında değişen şartlara işaret edebilir. Astlarınız ve yardımcılarınız dengenizi bulmanızı kolaylaştırabilir. İlişkinizle ilgili çaba sarf etmelisiniz. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda ilginç gelişmeler söz konusu olabilir.

TERAZİ
Bu tutulma kendinizle ilgili büyük bir farkındalık yaşamınızı sağlayabilir. Güçlü bir aşk dengenizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ortak işlerde ve ortak maddi konularda ilginç gelişmeler söz konusu olabilir.

AKREP
Bu tutulma ilişkinizle ilgili aldatıcı durumlara, sır ve yalanlara işaret edebilir. Aileniz dengenizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Sevdikleriniz için çaba sarf etmelisiniz. Evlilik ve birliktelik konularında ilginç gelişmeler söz konusu olabilir.

YAY
Bu tutulma sosyal çevrenizde değişen şartlara işaret edebilir. Yakın çevreniz dengenizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Aile bireyleri için çaba sarf etmelisiniz. Gündelik iş ve rutinlerinizi etkileyen ilginç gelişmeler söz konusu olabilir.

OĞLAK
Bu tutulma kariyer ve görev ve sorumluluklarınızla ilgili değişen şartlara işaret edebilir. Maddi gücünüz ve öz güveniniz dengenizi bulmanızı kolaylaştırabilir. İletişim konusunda çaba sarf etmelisiniz. Aşkta ilginç gelişmeler söz konusu olabilir.

KOVA
Bu tutulma yurt dışı konusunda değişen şartlara işaret edebilir. Dayanıklılık ve metanetiniz dengenizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Maddi konularda çaba sarf etmelisiniz. Ev ve aileyle ilgili konularda ilginç gelişmeler söz konusu olabilir.

BALIK
Bu tutulma ortak iş ve para konularında değişen şartlara işaret edebilir. Manevi güç ve sabrınız dengenizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmalısınız. Yakın çevrenizde ilginç gelişmeler söz konusu olabilir.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.