İçindeki Işıltıyı Dışarı Çıkar: Gökçe Bahadır

"25 yaşıma dönsem, kendi kalbin, kendi duyguların, aklın, mantığın doğrultusunda hareket et derdim."

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Mayıs 2024

Güzellik gördüğünüzü değiştirmek değil, kim olduğunuzu yaratmaktır. Duygu ve hikaye aktarımındaki yeteneği tartışmasız bir oyuncu olan Gökçe Bahadır, gözlemleyerek, araştırarak, içgüdülerine güvenerek ve büyük bir tutkuyla ruh vererek yarattığı onca kadın karakterin ardından, kendi ışıltısını ve güçlü duruşunu bu kez ELLE’ in 25. yıl sayısına yansıtıyor.“25 yaşıma dönsem, kendine vakit ayırmayı unutma derdim. Kendini mümkün oldukça zenginleştirmeyi, gidebildiğin, görebildiğin kadar yer görmeyi, okumayı, izlemeyi ihmal etme. Hiç kaygı duymadan yaşa, çünkü her şey bir şekilde olacağına varıyor, düzelmeyeceğini düşündüğün şeyler düzeliyor. Hiçbir şey kalıcı değil; kendi kalbin, kendi duyguların, aklın, mantığın doğrultusunda hareket et derdim. Ve bol bol gülümsemeyi unutma!”

ELLE Mayıs 25.yıl özel koleksiyon sayısını bayiilerden ve dergiburda.com’dan alabilir, trendyol, getir, n11 ve hepsiburada’dan sipariş verebilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.