APPLE MUSIC YILDIZI PARLAYANLAR PROGRAMININ BU AYKİ KONUĞU: CANAVAR

Apple Music’in yükselen yetenekleri belirlemeye, sergilemeye ve yükseltmeye yönelik aylık sanatçı girişimi olan "Yıldızı Parlayanlar" programının Kasım ayı konuğu CANAVAR.

Apple Music ekibi her ay, platformun tüm gücünden yararlanarak tanıtımını yapmak üzere bir sanatçı seçiyor ve bu sanatçının dünya çapındaki büyüyen müzik hayranları kitlesine sanatçı hakkında farkındalık kazandırmak için Apple Music’te yayınlıyor. "Yıldızı Parlayanlar" programının Kasım ayı konuğu CANAVAR. Yamaç Yeşil'in CANAVAR projesiyle, geçtiğimiz günlerde "KÜS MÜYÜZ TANRIM?" ve"KAYGILAR KÜREK" isimli teklileri ile start verdiği “KÜS MÜYÜZ TANRIM?" adlı ilk EP'si, altı şarkısı ile birlikte yayınlandı.

Yamaç Yeşil  “Yıldızı Parlayanlar” projesiyle ilgili "Bu yolda, koskoca bir ayın sanatçısı olarak seçilmek benim için hem mutluluk verici hem de gerçekten rahatlatıcı.” diyor ve ekliyor: "Dertler bitmez ama paylaştıkça kalkar sırtımızdan yükü. Ben de hem dert yanmaya hem de sırtımdaki yükleri azaltmaya çalışıyorum. Bu sorunlar artık, beni duyan herkesin. Derdime ortak olan herkese teşekkür ederim.”

Tamamı aynı anda yayınlanan GİRİZGAH, NEDEN?, CANAVAR ve HAYALET ile albüm dinleyicileriyle buluştu. Protest kimliği ve günümüze dair tatlı sert eleştirileri ile öne çıkan albüm, CANAVAR'ın dünya görüşünü yansıtırken, hareketli beat ve elektronik altyapılar ile bütünleşen müzik ritmi yükseltiyor.

Daha önceki çalışmalarında da olduğu gibi söz, müzik ve düzenlemeleri CANAVAR'ın imzasını taşıyan yeni albüm "KÜS MÜYÜZ TANRIM?" BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!Etİketler