ASALARINIZI HAZIRLAYIN: HARRY POTTER REUNION BÖLÜMÜ GELİYOR

Harry Potter'ın 20.yılına özel Hogwarts sınıf buluşması!

Yirmi yıl önce, Harry Potter ve Felsefe Taşı'nın piyasaya sürülmesiyle sinemalarda Hogwarts'a giden trene ilk bindik. Şimdi Hogwarts büyücü üçlüsü, yirmi yıl önceki maceralarını anlatmak için yeniden bir araya geliyor.

Salı günü HBO Max, orijinal Harry Potter yıldızlarının Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint'in yanı sıra sekiz filmin genişletilmiş kadrosunun olacağı özel bir bölüm için yeniden bir araya geleceğini duyurdu.

“Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts”, 1 Ocak 2022 yani Yeni Yıl Günü'nde HBO Max'te prömiyer yapacak. HBO Max'e göre, tamamen yeni, derinlemesine röportajlar ve oyuncu sohbetleri aracılığıyla büyüleyici bir hikâye anlatacak.

Sekiz Potter filminin tamamı da şu anda HBO Max'te yayınlanmaya hazır. İlk bölüm, Harry Potter ve Felsefe Taşı 20 yıl önce 16 Kasım’da prömiyerini yaptı.

Warner Bros'un başkanı Tom Ascheim gelecek reunion bölümü için, “'Harry Potter ve Felsefe Taşı' filminin çıkışından bu yana inanılmaz bir yolculuk oldu ve bu olağanüstü birbirine bağlı evrenin nasıl evrimleştiğine tanık olmak en hafif tabirle büyülüydü. Bu retrospektif, bu olağanüstü film serisine yüreklerini ve ruhunu katan yetenekli oyuncular ve ekipten, 20 yıl sonra Büyücü Dünyası ruhunu canlı tutmaya devam eden tutkulu hayranlara kadar bu kültürel fenomenden hayatlarına dokunan herkese bir saygı duruşu niteliğinde. ” dedi.

Kim geri geliyor?
Ana büyücü üçlümüz Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson da orada olacak. Harry Potter kadrosunun geri dönen diğer üyeler işte şöyle; hayranların favorisi Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange) ve Tom Felton (Draco Malfoy), ayrıca Robbie Coltrane (Hagrid), Ralph Fiennes (Voldemort), Gary Oldman (Sirius Black), Imelda Staunton (Dolores) yer alıyor. Umbridge), James ve Oliver Phelps (Fred ve George Weasley), Bonnie Wright (Ginny Weasley), Matthew Lewis (Neville Longbottom) ve Evanna Lynch (Luna Lovegood).

Ne tartışılacak?
Retrospektif özel yapım, “tamamen derinlemesine yeni röportajlar ve oyuncu sohbetleri yoluyla büyüleyici bir yapım hikâyesi anlatmayı ve hayranlarını büyülü bir birinci şahıs yolculuğuna davet etmeyi” vaat ediyor. Özel bölüm görünüşe göre Hogwarts'ın orijinal setlerinde çekildi, bu yüzden ana salonda bir Gryffindor toplantısı için asalar hazır!

31 yaşındaki Watson, sırasıyla Hermione, Harry ve Ron olarak ilk rol aldıklarında bir fotoğrafını paylaştı.

"Harry Potter benim evim, ailem, dünyamdı ve Hermione (hala) tüm zamanların en sevdiğim kurgusal karakteriydi. Sanırım bir gazeteci bir keresinde bir röportajda ne kadar şanslı olduğumdan bahsettiğimi ve saymaya başladığımı söylemenin sinir bozucu olduğunu söyledi. … AMA ÇOK İYİ BİLİYORDUM!!! Ve yine de biliyorum” diye Instagram başlığına yazdı.

Devam etti, "Yalnızca grup olarak seriye aktörler olarak katkı sağladıklarımızdan değil, aynı zamanda bu yolda yürüyen genç yetişkinler olan çocuklarla da gurur duyuyorum. Şimdi diğer oyuncu arkadaşlarıma bakıyorum ve hepsiyle duyuyorum. Birbirimizi desteklediğimiz ve anlamlı bir şey ortaya koyduğumuz için birbirimize karşı nazik olduğumuz için gurur duyuyorum."

"Son bölümden sonra da desteklerini göstermeye devam eden hayranlara teşekkür ederim. Dünyanın büyüsü sensiz olmazdı. Burayı bu kadar kapsayıcı ve sevgi dolu bir yer haline getirmek için mücadele ettiğiniz için teşekkür ederiz." "Bu filmleri her zaman yapan ekibi hala özlüyorum. Tüm sıkı çalışmalarınız için de teşekkür ederim - katkılarınızın bazen göz ardı edildiğini biliyorum."Etİketler