HARRY POTTER'IN YENİ KADROSU İÇİN ADAYLAR ARANIYOR

Fantastic Beasts and Where To Find Them'in yeni filminde büyücülerin gençliğini oynacak şanslı 'muggle' siz de olabilirsiniz.

Sıkı bir Harry Potter hayranıysanız ve serinin devam filmi Fantastic Beasts and Where To Find Them'i nefesinizi tutarak izlediyseniz bu haber tam size göre.

2018'in Kasım ayında vizyona girmesi beklenen ikinci filmde ünlü büyücüler Newt Scamander, Leta Lestrange, Gellert Grindelwald ve Albus Dumbledore'un çocukluğunu oynayacak oyuncular aranıyor.

Harry Potter'ın yazarı J.K. Rowling'in kendi sitesi Pottermore'dan verilen habere göre seçmelere katılmak için başvurular başladı. 13 ve 16 yaş arasında oyuncuların aradığı rollerin dışında Gellert Grindelwald ve Albus Dumbledore'un gençliğini oynayacak 16-18 yaş arası da başvurular bekleniyor. Ünlü büyücülerin gençliklerine dair oldukça fazla sürprizin olacağı devam filminde rol almak isteyenlerin başvuruları Warner Bros'a mail atarak yapılıyor.Şimdiden, yeni filmde Albus Dumbledore'u canlandıracak Jude Law'ın gençliğinde göreceğimiz yüz için heyecanlıyız! Belki yeni bir Daniel Radcliffe'imiz olur, kim bilir?.