PARMAKLARINIZIN ARASINDAN İZLEYECEĞİNİZ 15 KORKU VE GERİLİM FİLMİ

Genelde battaniye arkasında veya parmakların arasından izlenen korku filmlerinde oturduğunuz yerden kalori yakmak garanti!

Korku ve gerilim filmleri herkese göre değil… Kimileri korku filmlerini seyretmeyi bile düşünmezken kimileri ise gerilim filmlerinin adrenalinden zevk alıyor. Daha önce korku filmlerinden kaçındıysanız veya kendinizi bu konuda bir uzman olarak görüyorsanız, her türlü bu listeyi bir kenara not edin! Film tarihinin en popüler ve en çok konuşulan gerilim ve korku filmleri tüylerinizi ürpertmenin yanı sıra, sizi ilginç hikayeler ile buluşturacak. Eğer kanlı ve şiddet içerikli korku filmlerini tercih etmiyorsanız da psikolojik gerilim filmlerine yönelebilirsiniz. 

“Ben hiçbir şeyden korkmam!” diye düşünüyorsanız, ‘Kuzuların Sessizliği’ ve ‘Elm Sokağı Kabusu’ filmlerini izlememiş olabilirsiniz. Yerinizde duramayacağınız ve kesinlikle gerilmenizin garantisini veren bu filmleri gerçekten cesur olanlara öneriyoruz. Yaratıcı ve oldukça ilginç kabuslar görmekten çekinmiyorsanız, fotogaleride 15 korku ve gerilim filmi önerisini görebilirsiniz…