TÜRK YÖNETMENİN NEW YORK'TAKİ BÜYÜK BAŞARISI

Türk Yönetmen Aslıhan Ünaldı, New York'un ünlü Festivali kapsamında yapılan yarışmada binlerce projeyi geride bırakarak finale kaldı.

Daha önce Spike Lee ile de çalışan Türk yönetmen Aslıhan Ünaldı, New York Tribeca Festivali kapsamında  gerçekleştirilen ve ATT'nin sponsor olduğu  1 milyon dolar ödüllü yarışmada, son 5 yönetmenden biri seçilerek finale kaldı.

Bugün Türkiye saati ile 16.00'da gerçekleştirilecek yarışmada, yönetmenler yapmak istedikleri filmin detaylarını endüstrinin ileri gelen isimlerinden oluşan jüriye anlatacak.

'Afloat' isimli filmi, Türkiye'nin Akdeniz kıyılarında bir yelkenlide geçen Ünaldı,  finale binlerce film projesi arasından sıyrılarak kalan son 5 yönetmenden biri oldu. Bugün Türkiye saati ile 16.00 ve 20.00 arasında #ATTUntoldStories + #Afloat hashtag'lerini kullanarak hakkında en çok tweet atılan yönetmen de, "Fan Favorite" olarak 50 bin dolarlık bir ödüle daha hak kazanacak.

Yarışma, aşağıdaki linkten canlı olarak izlenebilir: https://twitter.com/ATT/status/1120074581388218370/video/1

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.