Vizyona Girecek Filmler | 3 Kasım 2023

3 Kasım Cuma günü vizyona girecek filmler hakkında tüm bilgiler...

Buse Saray BUSE SARAY 03 Kasım 2023
Vizyona Girecek Filmler | 3 Kasım 2023

3 Kasım 2023'te vizyona giren yeni filmleri merak eden sinema tutkunlarını buraya alalım. Cuma günü sinemalarda gösterime girecek filmlerin konularını, oyuncu kadrolarını ve fragmanlarını inceliyoruz.
Atatürk 1881 - 1919 (1. Film)
Biyografi, Dram, Tarihi

Yönetmen
Mehmet Ada Öztekin

Oyuncular
Aras Bulut İynemli, Songül Öden, Sarp Akkaya


Mustafa Kemal Atatürk'ün destansı dönüşümü, cesareti ve liderliğiyle dolu bir yolculuk... 3 Kasım'da vizyona girecek film, izleyicilerle iki bölüm halinde buluşacak. "Atatürk 1881-1919" adlı yapımın ilk bölümü, Mustafa Kemal'in milli mücadele liderliğine giden etkileyici yolculuğunu ele alıyor. Yetim bir çocuktan bir kahraman dönüşen Atatürk'ün hayat hikayesi karşımıza çıkıyor.
Taylor Swift: The Eras Tour
Konser, Müzik

Yönetmen


Sam Wrench

Oyuncular
Taylor Swift

Sam Wrench'in yönettiği müzikal film, ünlü şarkıcı Taylor Swift'in tüm müzik kariyerine dair bir yolculuk vadeden The Eras Tour'un sinematik deneyimini izleyiciye sunacak.Freddy'nin Pizza Dükkanında Beş Gece
Five Nights at Freddy's

Gerilim, Gizem, Korku

Yönetmen
Emma Tammi

Oyuncular
Josh Hutcherson, Matthew Lillard, Elizabeth Lail
Aynı isimli ünlü video oyunundan uyarlanan film, sorunlu bir güvenlik görevlisinin Freddy'nin Pizza Dükkanı’nda çalışmasını konu alıyor. Bir aile restoranı olan pizzacıda gece vardiyasında çalışan Mike, ilk iş gecesinde korkunç sürprizlerle karşılaşır. Gecenin karanlığı çöktüğünde, karanlık ve ölümcül bir sır ortaya çıkar; animatronik bebekler canlanır, psikopat katillere dönüşür ve şiddetli bir cinayet serisine başlar. Mike, gece vardiyasından sağ çıkmanın yollarını arayacaktır.
Bir Düşüşün Anatomisi
Anatomie d'une chute, Anatomy of a Fall

Dram, Gerilim, Suç

Yönetmen
Justine Triet

Oyuncular
Sandra Hüller, Samuel Theis, Swann Arlaud
Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye'ye layık görülen film, Fransız Alpleri'nde bir kulübede kocası Samuel ve görme engelli oğluyla izole bir yaşam süren Alman yazar Sandra'nın hayatını odağına alıyor. Samuel yüksekten düşerek ölür. Ancak soruşturma sonucunda ölüm nedeninin intihar mı kaza mı olduğu kesinleşmez ve Sandra cinayet suçlamasıyla tutuklanır. Samuel’in ölümünün sorgulandığı mahkeme süreci, çiftin çalkantılı ilişkilerinin de derinine inen rahatsız edici ve tatsız bir psikolojik yolculuğa dönüşüyor.Yüz Yüze
Wesh X Wesh, Face to Face

Komedi

Yönetmen
Waleed El Halfawy

Oyuncular
Mohamed Mamdouh, Amina Khalil, Mohamed Shahin


Mısır yapımı film, evliliklerinde sorun yaşayan bir çifti konu alıyor. Fakat asıl olaylar, bu problemlerin çözümü için ailelerini olaya dahil etmeleri ve ardından gelişenlerle başlıyor.
ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.