WOMEN IN FILM MAX MARA FACE OF THE FUTURE ÖDÜLÜNÜN YENİ SAHİBİ ELIZABETH DEBICKI

Ünlü aktris Elizabeth Debicki, olağanüstü oyunculuğu, zamansız stili ve zarafetiyle her yıl verilen Women In Film Max Mara Face of the Future Award® ödülünün 14. sahibi oldu.

The Great Gatsby – Baz Luhrmann uyarlamasıyla ilk kez adını duyuran, bu performansıyla Australian Academy of Cinema and Television Arts (AACTA) Ödülü’ne layık görülen Elizabeth Debicki, California’da gerçekleşecek törende 2019 Women In Film Crystal + Lucy Awards® ödülüyle onurlandırılacak. 

Elizabeth Debicki, Milano’ya gelerek Maramotti ailesiyle tanışacak ve 21 Şubat Perşembe günü Max Mara 2019 Sonbahar-Kış defilesine katılacak.


Ian Griffiths- Elizabeth Debicki

Sinema sektöründe çalışan kadınlara kariyerlerinde destek olmak ve sektörde eşitliği sağlamak amacıyla 1973’te kurulan Women In Film, sinema, televizyon ve dijital medya alanında kariyerine başlamış ve kariyerinde ilerlemiş kadınlar için faaliyet gösteren bir oluşum. İlki, 2006’da gerçekleşen Women In Film Crystal + Lucy Awards® ile sahibini bulan The Women In Film Max Mara Face of the Future Award® ödülü, film ve televizyon endüstrilerindeki kariyerinde bir dönüm noktasına ulaşan, topluma katkıda bulunan başarılı, zarif ve stil sahibi aktrislere veriliyor

Geçmişte bu ödüle layık görülen isimler arasında Alexandra Shipp, Zoey Deutch, Natalie Dormer, Kate Mara, Rose Byrne, Hailee Steinfeld, Chloë Grace Moretz, Katie Holmes, Zoë Saldana, Elizabeth Banks, Ginnifer Goodwin, Emily Blunt ve Maria Bello bulunuyor.

Etİketler