YEPYENİ BİR WELLNESS ETKİNLİĞİ: BLOOMFEST !

BloomFest 25-26 Mayıs'ta Akaretler'de gerçekleşecek.

BloomFest, daha iyi bir yaşama sahip olmanızı sağlayan konularla ilgili farkındalık yaratmak, alanında uzman isimler aracılığıyla bilgi vermek ve ilham kaynağı olmayı amaçlıyor.

Hızla büyüyen dijital wellness sitesi www.livetobloom.com ve Institute for Integrative Nutrition’dan ‘’Bütünsel Sağlık Koçluğu’’ sertifikalı Marka İletişim Danışmanı Pınar Özdemir Hotiç işbirliğiyle tasarlanan BloomFest, Wellness Deneyim Etkinlikleri Serisi olarak tanımlanıyor.Yaşamında farkındalığı ve mutluluğu esas alan bireyler ve markalar için keyifli, samimi ve farklı deneyimler oluşturan BloomFest, Vestel co-sponsorluğunda ve Tadım, Yom Organik ve Loft Mutfak deneyim sponsorluğunda  25-26 Mayıs’ta Akaretler’de gerçekleşecek. 


Dopdolu ve renkli  bir program ile katılımcılara özel deneyimler sunacak etkinliğe bütünsel sağlık konularında birçok uzman panelist ve influencer katılacak. 2 gün boyunca devam edecek bu özel etkinlikte meditasyon, nefes teknikleri, sağlıklı beslenme,  spor, kişisel gelişim, güzellik, yoga, aromaterapi, mindfulness, sound healing,  atıksız mutfak, beden farkındalığı reiki ve astroloji gibi alanlarda bilgiler paylaşılacak.Paneller, workshoplar, satış ve deneyim alanları ve olduğu BloomFest’in biletleri cumartesi 120 TL, pazar 120 TL; 1 veya 2 günlük olarak Mobilet’de satılıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.