10. ANNUAL FILMMAKERS YEMEĞİ CANNES'DA GERÇEKLEŞTİ

10. Filmmakers Dinner; Charles Finch, Edward Enninful ve Michael Kors'un ev sahipliğinde düzenlendi. Katılan isimleri görmek için fotogaleriye tıklayın.

10.

Filmmakers Dinner (Sinemacılar Yemeği) 17 Mayıs Cuma günü, Hotel du Cap, Antibes’de Charles Finch, Edward Enninful ve Michael Kors ev sahipliğinde düzenlendi.

Düzenlenen akşam yemeği davetinde bu yıl onur konuğu, İngiliz film yapımcısı Lynne Ramsay idi.

Geceye katılan ünlü isimler arasında Amber Heard, Andie MacDowell, Rita Ora, Monica Bellucci, William Dafoe, Shailene Woodley ve Liam Payne yer aldı.


Akşam daveti, konukların Vesper Martini’lerini yudumladığı bir kokteyl ile başladı ve Hotel du Cap’in büyüleyici atmosferinde enfes bir akşam yemeği ile devam etti. Yemek sonrasında konuklar ünlü film yapımcısı Lynne Ramsay’nin Michael Kors ve İngiliz Vogue işbirliği ile Charles Finch tarafından onurlandırılmasını kutlamak için bir araya geldi.


10. yılında Annual Filmmakers yemeği, Cannes Film Festivali’nin en önemli ve en çok beklenen etkinliklerinden biri haline geldi. Akşam yemeği daveti, film endüstrisinin en yetenekli ve ünlü isimlerini, sinema sanatını kutlamak ve herkesin ayakta alkışladığı film yapımcılarını onurlandırmak için bir araya getiriyor.

.