2025’E KADAR YENİ BİR EUPHORIA SEZONU GÖREMEYECEĞİZ

Üçüncü sezon hakkında bildiğimiz her şey…

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 30 Mayıs 2023
2025’E KADAR YENİ BİR EUPHORIA SEZONU GÖREMEYECEĞİZ HBO

Hala Euphoria dizisinin kaotik ikinci sezonunu sindirmeye çalışıyorsanız yalnız değilsiniz. Cassie ve Nate’in ilişkisinden ‘The Play’ bölümüne kadar birçok farklı hikayeye şahit olmuştuk. Görünen o ki tüm bu olanları sindirmek için uzun bir süremiz var çünkü serinin yapımcısına göre üçüncü sezon 2025’e kadar vizyona girmeyecek. HBO Dram yöneticisi Francesca Orsi, Deadline’a verdiği röportajda, çekimlerin yaratıcı Sam Levinson’ın ‘The Idol’ serisi üzerindeki çalışmaları sebebiyle aksadığını söyledi. Yazar grevleri de üzerine eklenince yeni sezonun 2025’e kadar ekranlarda olmayacağını belirtti. 

"Euphoria, ‘The Idol’ post prodüksiyonla birlikte yazmaya başladığımız şeylerden biri ama bu noktada sayısız senaryomuz yok” diyen Orsi, "Çekimlere başlayamayız, bu yüzden bu şovun vizyon tarihi - ideal olarak 2025'te - bu noktada tamamen kalemleri olan ve ‘The Idol’ serisindeki çalışmalarını bitirmek üzere olan Sam ile ne zaman geri dönebileceğimize karar verilecek” diye ekledi. Bu pek de iyi bir haber değil! Şubat 2022’de tamamlanan ‘Euphoria’ ikinci sezonunun yeni hikayelerini izleyebilmek için üç sene beklemiş olacağız! Ancak dedike hayranlar hatırlayacaktır ki birinci ve ikinci sezon arasında da iki buçuk sene olmuştu.

Aradaki üç seneyi düşünecek olursak şimdilik yeni sezon hakkında bildiklerimiz ile yetineceğiz! Simli farlarınızı kuşanın! 

Aşağıda ‘Euphoria’ üçüncü sezon hakkında bildiğimiz her şeyi görebilirsiniz…

ÜÇÜNÜ SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

‘Euphoria’ ikinci sezonu 28 Şubat 2022’de yayınlanmıştı. Yukarıda da belirttiğimiz gibi üçüncü ve yeni sezonu en erken 2025’te izleyebileceğiz. 

ÜÇÜNCÜ SEZON KADROSUNDA KİMLER OLACAK?

Serinin birinci ve ikinci sezonunda gördüğümüz kadronun çoğu üçüncü sezonda da ekranlarda olacak. Ancak Ashtray karakterini canlandıran Javon Walton ve geçtiğimiz haftalarda bizi şaşırtan bir haberle Kat karakterini canlandıran Barbie Ferreira’nın ekranlarda olmayacağını öğrendik. 

Barbie Ferreira Instagram Hikayesi

Geçtiğimiz aylarda Ferreira, Instagram hikayelerinden karakteri Kat’in Hunter Schafer tarafından bir çizimini paylaşarak dört senenin ardından ‘Euphoria’ serisinden ayrıldığını açıklamıştı. “En özel ve esrarengiz karakter Kat'i canlandırmaya başladığım dört yıldan sonra, gözlerim dolu dolu bir veda etmek zorundayım" diyen Ferreira, "Umarım birçoğunuz onun içinde kendinizi benim gördüğüm gibi görebilir ve bugün olduğu karaktere yolculuğunu görmeniz için size neşe vermiştir. Ona tüm ilgimi ve sevgimi verdim ve umarım siz de bunu hissetmişsinizdir. Seni seviyorum Katherine Hernandez” diye eklemişti. Üçüncü sezonda olacağını doğrulayan isimler arasında Storm Reid, Sydney Sweeney ve Angus Cloud varken Dominic Fike ve Chloe Cherry’den henüz bir haber gelmedi. Serinin başrolünde olan Zendaya’dan bir açıklama olmasa da üçüncü sezon varsa Rue karakteri de olmalı diye düşünüyoruz!


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.