ADL X RAISA VANESSA KOLEKSİYONUNA YEREBATAN SARNICI’NDA ÇARPICI BİR DEFİLE

adL x Raisa Vanessa Sonbahar Kış 22–23 koleksiyonu Yerebatan Sarnıcı’nda düzenlenen bir defileyle tanıtıldı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Eylül 2022
ADL X RAISA VANESSA KOLEKSİYONUNA YEREBATAN SARNICI’NDA ÇARPICI BİR DEFİLE

adL, tasarımcı kardeşler Raisa ve Vanessa’nın hazırladığı adL x Raisa Vanessa Sonbahar Kış 22 – 23 koleksiyonunu Yerebatan Sarnıcı’nda düzenlenen bir defileyle tanıttı. Davetlileri arasında ünlüler, iş insanları, moda önderleri ve fenomenlerin bulunduğu defile beğeni topladı.


Raisa Vanessa

adL x Raisa Vanessa Sonbahar Kış 22 – 23 koleksiyonunda, adL’nin renkli ve feminen kadını, Raisa Vanessa’nın zamansız ve modern şıklığıyla buluşuyor. Geometrik formların aksesuarlaştığı koleksiyon, yeni sezonda şıklığı tüm güne yayarken, modanın tüm zamanlarını da sergiliyor. Tüvit, rugan, jakar, saten gibi kumaşlarla tasarlanan koleksiyon, farklı parçalarla kombinlendiği özgün stiller yaratan aksesuar detaylarıyla da ilgi çekiyor. Gold yansımaların ağırlıklı kullanıldığı aksesuarlar kadar 2000’lerin trendi olan düşük bellerin adeta geri dönüşünü müjdeleyen alt giyim parçaları, geometrik formların yarattığı illüzyon oyunları ve bunların hepsinin bir arada kullanımıyla ortaya çıkan ahenk koleksiyonunun dikkat çekenleri arasında yer alıyor.


Adil Işık Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zehra Işık

Yerebatan Sarnıcı’nın masalsı ambiyansında gerçekleşen ve adeta renklerin dansına dönüşen bu defilede koleksiyonun 40 look’u sergilendi. Kokteylle başlayan bu defileye katılan davetliler arasında Aslıhan Doğan Turan, Aslı Şen, Buket Taşdelen, Deren Talu, Derin Talu, Merve Oflaz, Özge Ulusoy, Şükran Güzeliş, Hande Demir gibi isimler yer aldı.


Özge Ulusoy, Aslı Şen, Melodi Elbirliler Türkmen

adL x Raisa Vanessa Sonbahar Kış 22 – 23 koleksiyonu, Ekim ayı itibariyle adL’nin seçili mağazalarında ve adL.com.tr üzerinden satışta olacak.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.