AIDA BERGSEN TASARIMLARI MART AYI SÜRESİNCE BERGDORF GOODMAN'DA

Aida Bergsen “Convolvulus Sepium” Mücevher Koleksiyonu Mart ayı süresince New York’un gözde mağazası Bergdorf Goodman’da olacak.

Her biri birer beden heykeli olarak tasarlanan Aida Bergsen mücevher tasarımlarının Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yolculuğuna yepyeni bir satış noktası daha eklendi. Turquerie kavramı etrafında şekillenen “Convolvulus Sepium” mücevher koleksiyonu Mart ayı süresince New York’un en prestijli lüks mağazası Bergdorf Goodman’da gerçekleşecek özel bir gösterim ile sergileniyor.


Gösterişli, cesur ve gizemli parçalar, coğrafyalar ötesi kolektif belleğin saklandığı en gizli duyumları harekete geçiren “Convolvulus Sepium” mücevher koleksiyonunda, tarihte Avrupalı soyluların başını döndüren zamansız bir hayal alemi olarak bilinen “Turqueri” döneminin pırıltıları, ışıltıları ve gölgeleri Aida Bergsen’in heykelsi anlatımı ile vücut buluyor. Bergsen, tarihin imgeselliği fikrinden yola çıkarak, mücevherlerini taşıyan kişileri birer düş gezginine dönüştürüyor. New York 5. Cadde üzerinden bulunan, lüksün bir estetik anlayışı ile sunulduğu ve moda dünyasına yön veren gösterişli Bergdorf Goodman mağazasında 1-30 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek çok özel bir teşhir ile bu unutulmaz koleksiyonu Amerikalı mücevher takipçilerinin beğenisine sunuluyor. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.