ALLERGAN AESTHETICS "ÖZGÜVENİN GÜCÜNE İNANIYORUZ" DİYOR

Yeni söylemi ile marka, hayatına dokunduğu herkesin kendine duyduğu güveni güçlendirmeye ve potansiyelini açığa çıkarmaya odaklanıyor.

AbbVie’nin Allergan’ı satın alması sonrasında, dünyanın en geniş tedavi, tıbbi cihaz ve estetiğe yönelik ürün portföyüne sahip en büyük medikal estetik şirketlerinden biri haline gelen Allergan Aesthetics, yenilenen kurumsal marka kimliğiyle özgüvenin gücüne dikkat çeken bir kampanyaya ev sahipliği yapıyor.

Allergan Aesthetics, yeni marka kimliğini tanıtmak için dijital ortamda hekimlere yönelik özel bir etkinlik düzenledi. Haber sunucusu Jülide Ateş moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte “Özgüvenin Gücü” ile ilgili söyleşiler gerçekleşti.  “Öngörülemeyenler” kitabının yazarı ve FutureBright Group’un Kurucu Ortağı Akan Abdula’nın “Covid 19 Sonrası Zihnimiz ve Markalaşma” başlıklı sunumu ile toplantı son buldu.

Yenilenen kurum markasının bir parçası olarak, Allergan Aesthetics’in logosu da yenilendi. Markanın yeni logo tasarımı minimalist, yalın ve sade tipografisiyle günümüzün estetik ve güzellik anlayışının izlerini taşıyor. Renk paletindeki pudra ve pastel renkleri ise doğallığı ve özgünlüğü sembolize ediyor.

Paydaşlarının özgüvenini 5 temel ilke ile destekliyor

Allergan Aesthetics yaptığı her işin merkezine hekimleri koyuyor. Hekimlerin marka ile temas ettiği her alanı iyileştirmeye odaklanıyor. Her zaman bilimi işinin merkezinde tutarak, kalite ve güven vaadi ile sektöre öncülük etme misyonunu sürdürüyor. Medikal estetik alanında yeni olasılıkların hayat bulması, karşılanmamış ihtiyaçlara çözüm sunmak amacıyla alanında öncü yeniliklere odaklanıyor. Hastaların doğru bilgiye erişim kaynağı olabilmek için hastalarla bağ kurmaya önem veriyor. Kurum içinde yarattığı kapsayıcı iş modeliyle çalışanlarının fikirlerini açıkça söylemeye teşvik edecek bir çalışma ortamı sunuyor.