ANNELER GÜNÜ İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

Anneleri şımartma zamanı!

Kapak Fotoğrafı: @pernilleteisbaek

Takvimler, 8 Mayıs Anneler Günü'nün yaklaştığını belirtse de; annelerin her gün kutlanması gerektiğine inananlarla aynı fikirdeyiz. Ama yine de, sadece annenin ilgi odağı olduğu bu özel 24 saatte onu özel hissettirme ve şımartma fırsatını kaçıramazdık. İster tatlı bir notla, ekstra uzun bir kucaklaşmayla, ister yatakta kahvaltıyla ya da küçük (veya büyük) bir hediye ile annenize olan tüm sevginizi ve minnettarlığınızı bir kez daha göstermenin tam zamanı…

Küçük bir hediye bile annenize hem değer verildiğini hem de takdir edildiğini hatırlatmada uzun bir yol kat edebilir. Ancak, özellikle her annenin tarzı ve seçimi farklı olduğu için, bu özel günde güzel bir buket çiçekle eşlik edecek mükemmel hediyeyi seçmek zor olabilir.


Anneler için en iyi hediyeleri bulmak hem en kolay iş (seni ne olursa olsun sevecekler!) hem de en zoru (seni büyüten kadına ne alırsın?) olabilir.

Anneniz ister maceracı, isterse stil ikonu, teknoloji meraklısı ya da aralarında bir şey olsun, onun için hediye seçeneklerini hazırladık. Gerçek şu ki, klasiklerle gerçekten yanlış yapmış olamazsınız: Yumuşak pijama takımları, dekoratif eşyalar, yeni bir kitap ve onu şımartacak hediye asla hayal kırıklığına uğratmaz. Bu küçük lüksler, kişinin kendi almak istediği, ancak hediye olarak sunulduğunda tüm kalbiyle sevineceği şeylerdir.


Herhangi bir anne, bir çanta veya bir çift zamansız güneş gözlüğü ile sevinecektir. Yörüngenizdeki bir anne, güzellik ürünleri ve tarzına uygun kıyafetlerin yanı sıra zarif aksesuarlardan hoşlanacaktır. Biraz daha kişisel bir şey istiyorsanız, onun hobilerine yönelmenizi öneririz. Farklı yemek kültürlerine merak duymaya başladıysa ilgili bir kitap, güzel müzik dinlemekten hoşlanıyorsa bir pikap ya da plak olabilir.

Güzelliğin olmazsa olmazlarından şık aksesuarlara, sezonun trend parçalarından ev dekorasyonuna kadar; bu yıl anneler için en sevdiğimiz hediyelerden oluşan bir rehber hazırladık. elle.com’un, anneleri Anneler Günü ve ötesine kadar gülümsetmesi garantili hediye önerilerini keşfedin.

Hayatınızdaki tüm harika anneleri kutlamayı unutmayın!