APP STORE TÜRKİYE 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI'NI KUTLUYOR!

Türk geliştiricilerin hazırladığı popüler çocuk uygulamalarını keşfedin.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Nisan 2023
APP STORE TÜRKİYE 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI'NI KUTLUYOR!

Bugün sekmesinde Türk geliştiricilerin hazırladığı üç popüler uygulama olan Kidly, Tiny Minies ve MentalUP etkinliklerine yer veriliyor.Ayrıca Türkiye’den çıkmış en iyi Çocuk uygulamarının yer aldığı  liste de şöyle: 

MentalUP Akıl & Zeka Oyunları 

MentalUP - Eğitici Öğrenme Uygulaması, her yaş için bilimsel öğrenme oyunlarını eğlenceli bir şekilde sunar. Eleştirel düşünme oyunları, karar verme oyunları ve diğer birçok süper beyin bilişsel oyunları kullanarak çocukların beyin güçlerini artırmalarına yardımcı olan akademisyenler ve bilim adamları tarafından geliştirilmiştir.

5 temel bilişsel öğrenme becerisine meydan okuyan 150'den fazla beyin egzersizi oyunu ile çocuklar için dünyanın en iyi ücretsiz öğrenme uygulamasına katılın.

MentalUP uygulamasındaki 23 Nisan yarışmasını kaçırmayın!

Kidly - Çocuk Hikayeleri

Kidly kütüphanesinde farkındalık, yoga, öz-değer, çevre bilinci, hayvan hakları, felsefe, bilim, sanat, cinsiyet eşitliği ve daha pek çok konuda kitap bulunuyor!

Kidly, Education Alliance Finland (EAF) sertifikalı bir uygulama. Eğitim alanında dünya lideri olan Finlandiya'daki üniversite araştırmacıları, bir ürünün öğrenme hedeflerinin, pedagojik yaklaşımının ve kullanılabilirliğinin öğrenme üzerindeki etkisini ayırt etmek için EAF değerlendirmesini geliştirdiler.

Birden fazla dilde sunulan sesli okuma seçeneği, çocukların sadece anadillerinde değil, öğrenmekte oldukları ikinci ve yabancı dillerde de dil becerilerini destekliyor.

Kidly Meditation modülü, uzmanlar tarafından özellikle çocuklar için tasarlanmış videolar sunuyor.
Ebeveynler çocukları için haftalık okuma ve gelişim raporları alır ve okuma listelerine erişebiliyorlar.

Rozet ve Kidly karakter ödülleri çocuklara oyunlaştırılmış bir okuma deneyimi sunarak onları okumaya ve öğrenmeye motive ediyor.

Tiny Minies 

Tiny Minies, küçük çocukların ilgisini çeken ve onlara oyun yoluyla öğrenmeleri için ilham veren basit öğrenme aktiviteleri içerir. Ödüllü çocuk dostu tasarımı, sezgisel kullanıcı deneyimi, ebeveyn kontrol paneli, kolay navigasyon ve sevimli karakterler Tiny Minies'i çocuk ve bebek yetiştirmek için en iyi seçenek haline getiriyor.

Tiny Minies, çocukların eğlenceli oyunları tamamlayarak harfleri, sayıları, şekilleri, koordinasyonu ve daha fazlasını öğrenmelerine yardımcı olmak için 100'den fazla oyun, etkinlik ve kişiselleştirilmiş öğrenme planları ile ekran süresine daha fazla eğlence katıyor.

Rehberli meditasyon içeriği ve nefes egzersizleri ile çocuklarınızın temel farkındalık becerilerini geliştirmelerini izleyin, duygusal zeka, odaklanma ve konsantrasyonlarını geliştirmelerine yardımcı olun.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.