APPLE WATCH'TAN DAHA İYİ NASIL YARARLANILIR?

Apple Watch’unuzu daha yakından tanıdığınızda, sevilecek daha birçok özelliği olduğunu keşfedeceksiniz. İşte ondan en iyi şekilde yararlanmanın hızlı ve kolay yollarını anlatan filmler.

AKTİVİTE YARIŞMASI NASIL BAŞLATILIR

Aktivite uygulamasını açın.Watch'unuzu parmağınızla sola kaydırın ve bir arkadaşınızı seçin. Son adım olarak aşağı kaydırın ve Yarış’a dokunun.KALP ATIŞ HIZI NASIL ÖLÇÜLÜR

Öncelikle Kalp Atış Hızı uygulamasını açın, hareketsiz bir şekilde bekleyin. Dinlenirkenki kalp atış hızınızı görmek için aşağı kaydırın. Son adım olarak yürürkenki ortalamanızı görmek için tekrar aşağı kaydırın.

ARAMA NASIL YAPILIR

Bileğinizi ağzınıza yaklaştırın ve Siri’den iletişim listenizdeki birini aramasını isteyin.Ses seviyesini ayarlamak için ise Digital Crown’u döndürün.ANTRENMAN NASIL BAŞLATILIR

Antrenman uygulamasını açın. Bir hedef belirlemek için seçtiğiniz antrenmanın köşesindeki 3 nokta işaretine dokunun veya hemen başlamak için antrenmana dokunun. Antrenmanı sonlandırmak için sağa kaydırın ve son olarak özet için aşağı kaydırın.
ACİL SOS NASIL BAŞLATILIR

Yan düğmeyi basılı tutun.Acil arama yapmak için kaydırın. Tıbbi bilgilerini görüntülemek için Tıbbi Kimlik düğmesini kaydırın.

Etİketler