APPLE’IN YENİ ÜRÜNLERİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

iPhone 13, iPad ve Apple Watch Series 7 sunuldu!

Her sene Eylül ayında yeni ürünlerini tanıtan Apple, bu sene de gelenekleri sürdürdü. iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max akıllı telefonlarının yanı sıra Apple Watch Series 7 ve yeni iPad’i tanıtan Apple, teknolojide öncü olduğunu bir kez daha tanıtmış oldu. Daha hızlı dokunmatik özellikleri, gelişmiş ekranları ve adeta bir yönetmen ustalığı ile çekebileceğiniz kamerasını tanıtan Apple, her ürününü aynı özenle ve gelişmelerle sundu. 

Akıllı telefon dünyasında ilklere imza atan Apple, yeni iPhone 13 ve 13 Pro Max ile usta bir yönetmen edasıyla sinematografik çekimler yapmanızı sağlarken diğer tarafta ise iPad ile her an her yerde bir bilgisayarın sunduğu gelişmiş özellikler ile çalışmanızı sağlıyor. Saatler artık ‘retro’ bir aksesuara dönüşmüş olabilir ancak Apple Watch ile saat konseptini yenilikçi bir şekilde hayatımıza yeniden dahil eden Apple, son teknolojiler ile buluşan yeni Apple Watch Series 7 ile günlük antrenman rutininizi kontrol etmenizi ver her daim iletişimde olmanızı sağlıyor.

Apple’ın yeni teknolojileri ile hayatımız zaten çok değişmişti! Ancak son yıllarda yaşadıklarımız ile ev ile iş hayatımız, eğitim ve eğlence anlayışımız da oldukça değişti. Bazı insanlar ofislere dönmüşken, bazıları ise hala evden çalışmaya devam ediyor, aynı şey eğitim için de geçerli! ‘Mobilite’ konseptine uyum sağlayan yeni Apple ürünleri ile bulunduğunuz her yerden gerçekten her şeyi yapabiliyorsunuz! Kafede yeni iPad’iniz ile çalışabilir, şehir dışındayken tüm işlerinizi parmaklarınızın ucundaki iPhone 13 Pro’dan yürütebilir, spordayken ise veriminizi Apple Watch Series 7’den kontrol edebilirsiniz. Hayatı parmaklarınızın ucuna taşıyan ve daha önce yapamadıklarınızı düşündüğünüz şeyleri yapabilmenizi sağlayan Apple’ın en yeni ürünleri ile tanışma zamanı.

Fotogaleride iPad 9. Nesil, Apple Watch Series 7, iPhone 13 ve 13 Pro hakkında bilmeniz gereken tüm yenilikleri inceleyebilirsiniz…