ARIANA GRANDE'NİN İZLENME REKORLARI KIRAN YENİ KLİBİ

Ariana'nın 2000'lerin popüler gençlik filmlerine göndermeli klibi "Thank U,Next! " rekor kırdı.

Ariana Grande’nin 2000’li yılların sevilen romantik-komedi filmlerinden esinlenerek ‘Thank You, Next!’ şarkısına çektiği video klip Youtube’da izlenme rekorları kırdı.

Klip ‘Mean Girls’ filmi sahnelerine atıfta bulunarak başlıyor.

Burn Book, Jingle Bell Rock dansı sahneleri filmi yeniden izleme hevesi uyandırıyor içinizde. Ayrıca filmin erkek başrol oyuncusu Jonathan Bennett’ın da klipte yer alması oldukça keyifli bir detay. Kris Jenner ise filmin çılgın annesi rolüyle karşımızda. – Tam isabet!Klibin devamında meşhur ponpon kız sahneleriyle ‘Bring It On’, Barbie evi sahnesiyle de 13 Going 30 filmlerinin canlandırmalarını izliyoruz.Döneminin ikonik filmlerinden "Legally Blonde" a da yine bir çok gönderme var. Ariana Grande’nin tarzı, güneş gözlüğü ve köpeği hepsi birebir canlandırılmış, filmi sevenlerine yeniden yaşatıyor. En eğlenceli sahne ise manikürcü Paulette’in aynı kıyafetler içerisinde yıllar sonra yine karakterin filmdeki oyuncusu Jennifer Coolidge tarafından canlandırılıyor oluşu! Eğer siz de 2000’li yılların gençlik film sahnelerini ezbere hatırlayanlardansanız klibin yüzünüzde bir gülümseme oluşturacağı kesin!
Yazı: Ece Pekçolaklar / @bayildimmm.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.