ART BASEL MIAMI 2016

'Yeninin en yenisinin' tanıtıldığı sanat etkinliğinden detaylar, haberimizde.

Hande Öztürk HANDE ÖZTÜRK 30 Kasım 2016
ART BASEL MIAMI 2016 Getty Images
<#text>Yılın sanata doyulan en önemli anlarından biri kapıda. Sanat tutkunları için yılın en heyecanlı etkinliklerinden biri olan ve her yıl hızla büyümeye devam eden Art Basel Miami 2016 başladı!


<#text>


<#text> 4 Aralık'a kadar dünyanın geri kalanı soğuk havalara teslim olurken bu etkinlik, sıcacık Miami'de müzik, moda, sanat ve medya dünyasından sanat tutkunlarını bir araya getirecek. 1970'te İsveç'te başlayan Art Basel'a 2002 yılında kardeş olarak gelen Miami versiyonu bu yıl Kuzey ve Latin Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika’dan tam 269 galerisiyle şimdiye kadarki en büyük koleksiyonunu görücüye çıkaracak. Aralarında fotoğraflar, tablolar, heykeller, filmler ve enstalasyonların da olacağı eserlerin yanı sıra her yıl olduğu gibi mekan, Moschino, Tiffany&Co. Gibi önemli markalar ve Calvin Harris ile Sky Ferrreira gibi başarılı Dj’lerin de yer alacağı önemli partilere de ev sahipliği yapacak.


<#text>


<#text>


<#text> Ancak 500.000 metrekarelik ve kendi içinde yedi ayrı bölüme ayrılmış Art Basel Miami'de yolunuzu kaybetmemek için dikkatli olmak gerek. Aradıklarınızı bulmaya çalışırken en dikkat çeken bölümleri kaçırmamanız önceden hazırlık yapmakta fayda var.


<#text>ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.