Arzum Okka Dünya Türk Kahvesi Gününü Kutluyor

Dünya Türk Kahvesi Günü heyecanı, Arzum OKKA CGI projesi ile her yeri sardı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 04 Aralık 2023
Arzum Okka Dünya Türk Kahvesi Gününü Kutluyor

Arzum OKKA, hazırladığı CGI reklam filmleri ile 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nü kutladı. Dijital mecralarda yayınlanan filmlerde Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi ve OKKA fincanları, Londra, New York ve İstanbul gibi dünyanın en önemli şehirlerinin sembol yapı ve meydanlarında konumlandırıldı.

Arzum OKKA, UNESCO’nun Türk kahvesini, Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi'ne dahil edilişi ve 5 Aralık’ın "Dünya Türk Kahvesi Günü" olarak kutlanışının 10. yılına özel hazırladığı reklam filmi Dev OKKA Türk Kahvesi Makinesi ve OKKA fincanlarının, CGI (Computer Generated Imagery) tekniğiyle Londra Tower Bridge, New York sokakları ve İstanbul İstiklal Caddesi gibi dünyanın en önemli şehirlerinin sembol yapı ve meydanlarıyla bütünleştirilmesiyle hazırlandı. Arzum OKKA’nın Türk kahvesini sahiplenişinin adeta birer sembolüne dönüştü. 

Türk kahvesi kültürünü dünyaya yayma misyonu çerçevesinde birçok projeye imza atan Arzum OKKA, Dünya Türk Kahvesi Günü özelinde 2021 yılında New York Times Meydanı’nın en ünlü yapılarından NASDAQ binası giydirme çalışmasıyla ‘Meydan Arzum OKKA’nın’ demişti. Londra, New York ve İstanbul’un yer aldığı Dünya Türk Kahvesi Günü 2023 CGI çalışmaları ile “Sınır Tanımayan Lezzet Arzum OKKA, Dünya Türk Kahvesi Günü’nü kutladı.”


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.