ASLAN'LARIN AŞK HARİTASI

2016'da Aslan'ların aşk hayatı nasıl olacak, öğrenin.

Bu yıl Satürn aşk yaşamınızı düzenleyici etkiler getiriyor. Her şeyden önce bu konuda daha ciddi olacaksınız. Kısa süreli veya sonu bir yere varmayacak gönül ilişkileri artık hiç de ilginizi çekmiyor. Aşk yaşamınızda istikrar ve düzen arayacaksınız. Satürn bu düzeni oluşturmanız konusunda sizi destekleyecek. Ancak eşiniz veya sevgiliniz bu durumdan hiç hoşlanmayabilir. Ciddi ve mesafeli duruşunuzla etrafınızdakileri kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Size yaklaşmak isteyenler maddi ve manevi türlü engel ve duvarlarla karşı karşıya kalabilir. Ancak sonucunda aşktan ve sevgiden beklentinizi hem siz hem sevgiliniz daha iyi anlayacaksınız.

HEYECANLI GELİŞMELER


Venüs 24 Ocak’a kadar Yay burcunda ilerleyecek. Bu dönemde uzaklardan, yabancı ülkelerden kısmetiniz çıkabilir. Seyahat sırasında birisiyle tanışabilirsiniz. Yaklaşımlarınızda oldukça ciddi ve soğukkanlı olabilirsiniz. 24 Ocak-16 Şubat arasında iş ortamınızdan biriyle çıkmaya başlayabilirsiniz. Bu kişi sizin astınız, yardımcınız veya yanınızda çalışan bir kişi olabilir. 16 Şubat-12 Mart arası kısmetiniz artıyor. İlişkiniz yoksa yeni bir tanesine başlayabilirsiniz. Mevcut ilişkiniz içinse güzel ve verimli bir dönem olabilir. Eşinizden veya sevgilinizden hoş davranışlar, güzel jestler görebilir, hediyeler alabilirsiniz. 12 Mart-6 Nisan arasında eşiniz veya sevgilinizin kaynaklarından daha çok yararlanabilirsiniz. Cinsellik ve tutkular açısından da renkli bir dönem olabilir.

UZAKTAN GELEN AŞK

6 Nisan-30 Nisan arasında aşk size uzak yollardan, yabancı diyarlardan, seyahatlerden gelebilir. Sosyal paylaşım sitesinden veya internet yoluyla birileriyle tanışabilirsiniz. 30 Nisan-25 Mayıs arasında aşktan, ilişkinizden çok daha keyif alabilirsiniz. Sosyal itibarınızı yükseltecek, sizi madden veya manen zenginleştirecek bir ilişkiniz olabilir. Aşktan duyduğunuz keyif ve haz artıyor. 25 Mayıs-17 Haziran arasında sosyal çevrenizden veya arkadaşlarınız arasından bir kişiyle yakın ilişki kurabilirsiniz. Arkadaşlık boyutu yüksek bir beraberliğiniz olabilir ancak uzun vadede bu, yüzeysel ve istikrarsız kalabilir. 13 Temmuz-6 Ağustos arasında Venüs burcunuzda. Bu dönem aşk yönünden yılın en şanslı dönemi. Özgüveniniz ve cazibeniz yerindeyken çevrenizde pek çok kişi olabilir. Mevcut ilişkiniz ve evliliğiniz açısından da ışığın üzerinizde duracağı bir dönem.