AVEDA’NIN YENİ BOTANICAL REPAIR™ KOLEKSİYONU İLE SAÇLARINIZI EN GÜÇLÜ HALİNE DÖNÜŞTÜRÜN

Aveda, yıpranmış saçları anında onaran ve güçlendiren ileri bitkisel teknolojiye sahip vegan Botanical Repair™ serisini lanse ediyor.

Yeni vegan Botanical Repair™ koleksiyonu, saçları içten dışa anında güçlendirip onarmaya yardımcı oluyor; bitkilerin gücü ile saçın üç katmanına da onarım sağlıyor. 10 kadından 9'u botanical repair™ kullandıktan sonra saçlarının daha canlı ve daha güçlü göründüğünü söyledi.

Botanical Repair™, bitkilerin gücü ile saçın 3 temel saç katmanını onarıyor ve güçlendiriyor. Bitkisel moleküller saçın yapısal bütünlüğünü güçlendirmek için kritik bir öneme sahiptir. Bitkisel moleküller saçın iç yapısında bulunan bağlarını çoğaltırken, zengin besleyici bitkisel harman ise kırılmayı önlemek için saçı yumuşatıyor ve kolay taranır hale getiriyor. Sonuç: Gözle görülür biçimde daha canlı, parlak ve doğanın gücüyle hayat kazanmış saçlar. Saçlar hiç yıpranmamış gibi görünüyor ve hissettiriyor. 

Botanical Repair™ yıpranmış ve onarım ihtiyacı olan tüm saç tipleri ve dokuları için formüle edilmiştir. Boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlar için de kullanımı güvenlidir.

Botanical Repair™ 3 katmanlı saç onarımı nasıl çalışıyor?

 1. Saçı korteksinde onarıyor: Bitkisel moleküller ile saç bağlarını çoğaltıyor ve saçları içten dışa onarıyor.
 2. Kütikülde önlüyor: Aveda’nın avokado, organik sertifikalı yeşil çay ve sacha inchi içeren zengin besleyici bitkisel harmanı saçı kolay taranır hale getiriyor ve kırılmayı önlemeye yardımcı oluyor.
 3. F-katmanında koruyor: Aveda’nın bitkisel türevli kompleksi saçın f-katmanını taklit ediyor ve saçı gelecekteki hasarlardan koruyan, saç kütikülünün yüzeyini “mühürleyen” yağ asidinden yapılmış görünmez, suya dayanıklı bir lipit tabakası oluşturuyor.

Saçlarınızdaki dönüşüme profesyonel Botanical Repair™ onarım servisi ile başlayın. 10 dakika gibi kısa bir sürede 5 kat daha güçlü saçlara sahip olun. Aveda yetkili salonlarında hizmete sunulan botanical repair™ profesyonel salon bakımı, yıpranmayı önemli ölçüde azaltmak için saçı güçlendiriyor, onarıyor ve renklendirme işlemi sırasında saçın korunmasına yardımcı olarak saçı daha güçlü, gözle görülür bir şekilde parlak ve canlı hale getiriyor.

Botanical Repair™  serisini keşfedin:

Botanical Repair ™ tüketici koleksiyonu:

 • Botanical Repair ™ güçlendirici şampuan

Saçın üç temel katmanını bitkilerin gücü ile onarır ve güçlendirir. Saçı temizlerken fazla yağı, ürün kalıntılarını, kiri ve çevresel birikintileri nazikçe arındırır.  %94 doğal türevlidir.

200 ml – 189 TL


 • Botanical Repair ™ güçlendirici saç kremi

Saçın üç temel katmanını bitkilerin gücü ile onarır ve güçlendirir. Kırılmaların en aza indirilmesine yardımcı olur, saça bakım yapar, anında kolay taranır hale getirir, saçların parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar. %98 doğal türevlidir.

200 ml – 209 TL

 • Botanical Repair ™ yoğun güçlendirici maske-hafif doku

Bitkilerin gücü ile yoğun bakım sağlar, saçı güçlendirir ve saç içinde bağlar oluşturur. İlk kullanımda saçları anında dönüştürür, saçları daha canlı, daha yumuşak ve parlak gösterir. L��ks ipeksi dokulu krem yapısı saçı ağırlaştırmadan nemlendirmek için formüle edilmiştir. İnce telli ve orta kalın telli tüm saç dokuları için uygundur. %98 doğal türevlidir.

150 ml  – 269 TL

 • Botanical Repair ™ yoğun güçlendirici maske-zengin doku

Bitkilerin gücü ile yoğun bakım sağlar, saçı güçlendirir ve saç içinde bağlar oluşturur, İlk kullanımda saçları anında dönüştürür, saçları daha canlı, daha yumuşak ve parlak gösterir. Zengin kremsi dokusu ve 2 kat besleyici bitkisel yağ içeriği ile saça yoğun bakım sağlar. Orta ila kalın telli tüm saç dokuları için uygundur. %94 doğal türevlidir.

200 ml – 359 TL  

 • Botanical Repair ™ güçlendirici durulanmayan bakım kremi

Saçın içinde yeni bağlar oluşturarak saçı onarır, yıpranmayı önlemeye ve saçı dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur. Kırılmayı önlemek için saçı kolay taranır hale getirir. 230°C dereceye saçı ısı hasarına karşı korur ve güneşin kurutucu etkilerine karşı UV bariyeri oluşturur. %99 doğal türevlidir.

100 ml – 219 TL

The Botanical Repair™ salon bakımı profesyonel serisi:

 • Botanical Repair ™ profesyonel temel dengeleyici bakım: :  Saça yumuşaklık kazandırır, saçtaki gözenekliliği dengeler ve bakım yapar, renklendirme işlemi için saçı işleme hazırlar  . %97 doğal türevlidir.
 • Botanical Repair ™ profesyonel saç güçlendirici katkı: Saçı güçlendirmeye yardımcı olan bağ-güçlendirici teknolojiye sahiptir. %93 doğal türevlidir.
 • ●Botanical Repair ™ –profesyonal bağ çoğaltıcı aktivatörler- hafif doku: Bitkilerin gücü ile 3 katmanlı saç onarımı sağlar, saç bağlarını güçlendirir ve çoğaltır. %97 doğal türevlidir.
 • ●Botanical Repair™ profesyonel bağ çoğaltan aktivatörler– zengin doku: Bitkilerin gücü ile 3 katmanlı saç onarımı sağlar, saç bağlarını güçlendirir ve çoğaltır4. Hafif dokulu aktivatöre göre  5 kat daha fazla bitkisel yağ karışımı içerir4.  %97 doğal türevlidir2.

Botanical Repair™ serisi 17 Ağustos tarihi ile öncelikli olarak beymen.com, aveda.com.tr, Akasya AVM Aveda Deneyim Merkezi ve sınırlı sayıdaki yetkili salonda; Eylül 2020 tarihi itibariyle tüm bayi ve satış noktalarında mevcut olacak.