BABALAR GÜNÜ HEDİYELERİ DESA'DA!

Deri ceketler, özel tasarımlara sahip ayakkabılar ve tamamlayıcı deri aksesuarlar Babalar Günü için hediye alternatifleri arasında...

Yeni normallerin yaşam şeklimizi yönlendirdiği bu dönemde derinin yeniden yorumlandığı, incecik yapısı ile hafif hissettiren DESA koleksiyonu ile babanıza maksimum konfor ve hareket özgürlüğü hediye edebilirsiniz. Sezonun en trend renklerinin, paha biçilmez el işçiliği, global tasarım anlayışı ve üretim kalitesiyle birleştiği deri ceketten, ayakkabıya, çantadan, cüzdana, anahtarlığa, kemere kadar en özel parçalar ister klasik ister modern tarzı olan babalar için eşsiz bir hediye alternatifi olacak. Siyah, kahve, taba, mavi, yeşil, lacivert ve vizon gibi renklerin öne çıktığı koleksiyon bahar ve yaz aylarının geniş renk paletine mükemmel uyum sağlıyor. 

Farklı modeller, renkler ve deri cinsleri içeren erkek çanta, cüzdan, kartlık ve pasaportluk koleksiyonunun yanı sıra ister spor ister klasik olsun sezonun ayakkabı modellerine uyumla tasarlanan kemerler de Babalar Günü hediyesi seçenekleri arasında öne çıkıyor. Üstelik babanızın ismini ya da ona özel sevgi dolu mesajınızı yazdırarak babanız için seçtiğiniz hediyeyi eşsiz bir hatıraya dönüştürebilirsiniz.

Babalar Günü için babasına en özel hediyeyi sunmak isteyenler Desa mağazaları ve www.desa.com.tr'de.