ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

BABALAR GÜNÜ HEDİYENİZİ SEÇTİNİZ Mİ?

Teknolojiye düşkün babalar için en iyi hediye alternatifleri...

Yeni sezon koleksiyonları, kombinler, tasarımlar, dijital defileler arasında gezinirken Babalar Günü’nü de unutmayalım, zor bir yılın ardından babalarımız hasretle ilgimizi bekliyorlar. Peki Babalar Günü hediyenizi seçtiniz mi? İşte küçük tavsiyelerimiz.

1. Laptopsuz baba kalmayacak

Pandemi döneminde tekrar anladık ki, mobil dijital cihazlar ne kadar pratik olsa da laptoplar hala vazgeçilmezler arasında yer alıyor. İşimizi yapmak, iletişim kurmak, evimize kapandığımızda dijital dünya ile geniş geniş, rahat rahat iletişim kurmak, dijital toplantılar yapmak istediğimizde, laptoplar bir numara. Babalar Günü hediyesi seçerken laptop fiyatları konusunda bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Hatta Huawei Matebook cihazlarına da dikkatlice bakmanızı öneririz. Bu ince tasarımlı ve güçlü laptoplar babanızı çok mutlu edebilir.

2. Şık bir laptop çantasını unutmayın

Laptop gerekli bir dijital cihaz ancak onu taşımak da bazen külfet olabiliyor. Oysa hem şık hem de çok kullanışlı, laptopları sudan, güneşten ve çarpma etkilerinden koruyan çok başarılı laptop çantaları da var. Mutlaka tavsiye ederiz.

3. Mouse’suz laptop olmuyor!

Evet, tüm laptoplarda keypad’ler bulunuyor ama acı gerçek şu ki, hiçbir şey mouse’un yerini tutmuyor. Kablosuz, hafif, küçük bir mouse’uda hediye paketine eklemeyi unutmayın deriz.

4. USB aksesuarlar

Laptop’ı daha fonksiyonel kullanmak için bazı kullanışlı USB aksesuarlarını da yanında hediye olarak paket ekleyebilirsiniz. Akşamları laptop klavyesini daha rahat görmesini sağlayacak bir klavye aydınlatıcı, fotoğraf makinesindeki verileri aktarmasını kolaylaştıracak hafıza kartı okuyucusu ya da sıcak havalarda ekran başında çalışırken serinlemesini sağlayacak minik USB fanlar...

5. Laptop tepsisi

Eğer babanız koltukta veya kanepede, dizinin üzerine laptop koyarak çalışmayı seviyorsa, ona laptop’u daha sağlıklı şekilde taşıyabilmesi için bir dizüstü, yastıklı