BEE GODDESS MİLLİ VOLEYBOL TAKIMLARININ RESMİ SPONSORU OLDU

TVF’nin ilk kadın sponsoru Ece Şirin'in kurucusu olduğu Bee Goddess!

Dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess, Türkiye Voleybol Federasyonu ile üç yıllık resmi sponsorluk anlaşmasına imza attı. Markanın kurucusu Ece Şirin, TVF’nin ilk kadın sponsoru olarak milli voleybol takımlarının temsil ettiği değerleri tılsım mücevherlerle ebedileştirirken, takım ruhunu ve oyuncuların ışığını dünyaya yayacak.

“Mücevher yerine öz cevher, statü sembolü yerine ruhun sembolü” diyerek 15 yıldır kadınları güçlendiren, hayallerini gerçekleştirmeleri için yüreklendiren Bee Goddess, şimdi de milli değerlerin ışığını dünyaya yayıyor. Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile üç yıllık resmi sporsorluk anlaşması imzalayan Bee Goddess, milli voleybol takımlarının ilham veren değerleri ve destansı başarılarını ışıltılı tasarımlara dönüştürüyor.

Aydınlık Lüks felsefesi ve “Işılda ki dünya aydınlansın!” mesajıyla herkesi Türkiye’nin gurur ışığını üzerinde taşımaya ve takımın bir parçası olmaya davet eden Bee Goddess, TVF’ye özel hazırladığı koleksiyonu milli değerlere, kız kardeşlik dayanışmasına ve oyuncuların süper güçlerine adıyor. İlham ve cesaret veren tasarımlarıyla milli voleybolcuların ışığını önce tüm Türkiye’ye, sonra da dünyaya yaymayı ve takımı zaman içinde dev bir ışık kovanı haline getirmeyi amaçlayan Bee Goddess, saha içinden gündelik hayata taşacak güçlü bir sinerji yaratıyor.


Bee Goddess’ın kurucusu Ece Şirin, TVF’nin ilk kadın sponsoru unvanı ile tasarladığı Bee Goddess x TVF koleksiyonunda üç ayrı tema kapsamında muhteşem bir tasarım şöleni sunuyor. Türk bayrağının ikonik sembolünün birlik ve beraberlik enerjisinden esinlenilerek yaratılan Ay Yıldız serisi, mucizeler yıldızı Sirius’un yol gösteren ışığıyla tüm ulusa “I love you to the Moon and Stars!” diye seslenirken, dayanışma ruhunu yansıtan Güçler serisi, takımdan aldığı güçle takımı motive etmeye çağırıyor. Her biri parlak bir yıldız olan voleybolcuların öz cevherleri ise Super Me adı altında altı farklı güç tılsımıyla ışıldıyor. Güç, cesaret ve kahramanlığın simgesi Sword, yaratıcılığın, yeteneğin ve hayalleri gerçekleştirme gücünün sembolü Artemis, liderlik, tutku, zeka ve başarının temsilcisi Tanit, şans ve vizyon tılsımı Eye Light, orijinallik, tarz, ve öz güven yıldızı Sirius Star ve sevecenliği, güzelliğin, zarafetin ışığı Venüs Star, zamanla genişleyecek koleksiyonun ilk tasarımları arasında bulunuyor.

Anadolu’dan doğup başarılarını dünyaya ispatlamış iki kurumun yol arkadaşlığının temelinde; cesaret, güç, azim, öz güven, dayanışma, beraberlik gibi özgürleştirici ve birleştirici ortak değerleri yatıyor. Mücevherleriyle kişinin özündeki sonsuz potansiyeli ifade etmesine katkıda bulunan Bee Goddess, Bee Goddess x TVF koleksiyonuyla hayallerinin peşinden giderek sayısız insana ilham veren milli voleybolculara yeni kapılar açacak olmanın mutluluk ve gururunu yaşıyor.

Telegraph Luxury tarafından “En Vizyoner Mücevher Tasarımcısı” ödülüne layık görülen ve mücevherleri 2022 Oscar Ödülleri’nin kırmızı halısında ışıldayan Ece Şirin, Türkiye’nin milli mücevher tasarımcısı olarak TVF ile gerçekleştirdikleri sponsorluk anlaşmasına ilişkin görüşlerini şöyle aktarıyor: “Başarılarıyla her daim gururlandığımız Türkiye Voleybol Federasyonu ile dayanışmadan doğan birlik ve beraberlik ışığını tüm dünyaya tanıtmak, farklılık yerine birliği, bütünlüğü vurgulamak üzere uzun soluklu bir yolculuğa çıktık. Bee Goddess ile Voleybol Milli Takımlarımızın birçok ortak değeri var. İçimizdeki güç ve cesareti keşfedip başkalarına ilham vermek ve onları kendi kahramanlık hikayelerini yazmaya teşvik etmek, bunlardan en önemlisi. Biz de ilhamını Anadolu’dan alan bir marka olarak; milli değerlerimizin, takım ruhunun ve oyuncularımızın ışığını daha da parlatmak, mücevherler aracılığıyla ebedileştirmek istedik. Artık Türkiye’nin, Voleybol Milli Takımlarımızın ve her biri ayrı bir süper güce sahip oyuncularımızın ışığını herkes üzerinde taşıyabilecek. Milli sporcularımızı başarılı kılan, onları dünya yıldızı haline getiren değerlerimizi, Bee Goddess Super Me serisindeki tılsım anahtarlar aracılığıyla Türk gençlerine aktaracağız. Ulusal duyguların birleştirici gücünü kutlayan Bee Goddess x TVF koleksiyonuyla dünyanın her yerinde ışıldayacağız.”


Cem Şirin, Zehra Güneş, Mehmet Akif Üstündağ, Ece Şirin, Vahit Emre Savaş

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise Bee Goddess sponsorluğuna dair yorumlarını şu cümlelerle dile getiriyor: “Çok değerli Bee Goddess Kurucu & Kreatif Direktörü Ece Şirin, Bee Goddess Genel Müdürü Cem Şirin, Bee Goddess ailesi, Filenin Sultanları’ndan Zehra Güneş, Filenin Efeleri’nden Emre Savaş ve sayın basın mensupları, bu özel günde yanımızda olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederim. Bee Goddess bugün itibariyle Milli Takımlar resmi sponsoru olarak aramıza katılıyor. Voleybol Federasyonu olarak sponsorlarımızın manevi ve maddi desteğinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Markalarla yaptığımız iş birlikleri neticesinde onları güç ve değer ortaklarımız; ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bee Goddess gibi zarif bir marka ailemize katıldığı için de çok mutluyuz. Bugün takım sporlarına baktığımızda voleybol; Türk bayrağını gururla dalgalandıran, en parlak, en başarılı branşımız olarak öne çıkıyor. Ülkemizin aydınlık yüzü sporcularımız, başarılarıyla gençlere rol model oluyorlar. Bizler de bu vizyonu sürdürmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Altyapılarımız, tesislerimiz ve ülkemizde tek örneği olan TVF Spor Lisemizde en üst düzey kalitede eğitim ve hizmet veriyoruz. Dünya standartlarına bakıldığında gerçekten çok iyi işler başarıyoruz. Organizasyon yeteneğimiz son yıllarda FIVB ve CEV tarafından çok takdir ediliyor ve çok sayıda uluslararası organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Tüm bu prestijli organizasyonlarda ve başarılarda, siz değerli güç ortaklarımızın ve camiamızın katkısı da çok büyük. Bee Goddess Kurucu & Kreatif Direktörü Ece Şirin ve Bee Goddess Genel Müdürü Cem Şirin nezdinde; Bee Goddess ailesine bizi tercih ettikleri için teşekkür ederim. Göreceksiniz ki bu pırıl pırıl sporcularımız, sizlerin değerli desteğiyle yarınlarımıza ışık olmaya devam edecek.”

Bee Goddess x TVF koleksiyonunun satışından elde edilecek gelirin bir bölümü ile TVF’ye fon yaratılacak.