BİR BAŞKA ANNELER GÜNÜ

Sosyal izolasyon sürecinde kutlayacağımız anneler günü hediye almamıza engel değil. İster şimdi, ister süreç bitince... En cool hediye fikirleri için galeriyi mutlaka ziyaret edin.

Anneler günü yaklaşıyor! Maalesef bu yıl önceki senelerde olduğu gibi ailemizdeki tüm anneler ile beraber Anneler Günü kahvaltısına gidemeyeceğiz. Sosyal izolasyon süreci devam ederken kendimiz ile beraber sevdiklerimizin güvenliği ve sağlığı için evde kalmak zorundayız. Eğer annenizden ayrı yaşıyorsanız bu yıl Anneler Gününü beraber kutlamayabilirsiniz ancak yine de annenizi bu özel gününde hatırladığınızı belli etmenin yolları var!

Mağazalar ve alışveriş merkezleri kapalı olsa da birçok markanın internet sitesi online alışveriş için açık. Annenizle Zoom veya FaceTime üzerinden geçireceğiniz yeni nesil ‘dijital’ Anneler Günü üzerine sürpriz bir hediye yollayarak onu sevindirin. Genelde hediye kabul etmeyen annelerimiz en ufak armağanda bile çok mutlu oluyorlar. “En büyük hediyem sensin” diyen annelerimizi bu zor zamanlarda eğlenceli ve kullanışlı hediyeler armağan ederek sevindiriyoruz. 

Aranızda mesafeler olabilir… Ancak bu süreç sonsuza dek sürmeyecek! Uzun süredir evde kalan annenizin bu özel gününü tıpkı öncekiler kadar keyifli hale getirebilirsiniz. Sizin için hazırladığımız hediye rehberinde maceraperest, müziksever, bakım düşkünü, moda tutkunu ve sportif anneler için birçok alternatif var! Hediyelerin yanında annenizle uzun uzun görüntülü konuşma ile veya telefonda sohbet etmeyi ihmal etmeyin. Belki bu güneşli havalarda birlikte yemeklere gidemeyeceğiz ama hepimizin yeni yeni alışmaya başladığı sanal platformlar ile annenizin yanında gibi olacaksınız…