BU TATİL ROTALARI TAM INSTAGRAM’LIK

Deniz, güneş, kum üçlüsüyle çekilen tüm fotoğraflar kalbinizi derinden fethediyorsa onları bir de bu tatil lokasyonlarında çekin.

Kendini tatille şımartmayı sevenler için harika tatil yerleri önerilerimiz var.

Hem de her birinde çekilen Instagram fotoğrafları ve hikayeleri birbirinden güzel olacak.

 Seyşeller Hint Okyanusu’nun harika adalarından biri olan Seyşeller’i sadece balayı lokasyonu olarak görmeyin. Mükemmel sahilleriyle meşhur tatil ülkesinin farklı baharatlar ve ilginç pişirme yöntemleriyle hazırlanan yemekleri de başka bir cazibe noktası.
Cadaques, İspanya Akdeniz havasını beyaz evler ve küçük balıkçı kayıkları eşliğinde yaşamak için Cadaques harika bir yer. Cadaques’i ayrıcalıklı yapan başka bir nokta da Salvador Dali’nin yaşamını burada geçirecek kadar ilham verici olması.
White Sand, Vietnam Vietnam’la birlikte aklınıza tapınaklar, ormanlar ve yağmur geliyorsa onları bir kenara bırakın. Ülkenin güneydoğusunda yer alan White Sand, kum çöllerinden uçsuz bucaksız görünen denizi size veriyor.
Whitsunday, Avustralya Bembeyaz kumların adeta resim tablosu gibi göründüğü Whitsunday, dünyanın en etkiliyici deniz manzaralarından biri olarak kabul ediliyor. Egzotik ve bir o kadar da göz alıcı ada, Instagram’ınızın en popüler karesi olmaya ilk sıradan aday.
BermudaŞeytan Üçgeni'ni unutun ve Atlas Okyanusu'ndaki bu takımadaların harika doğasına kendinizi bırakın. Aniden değişen hava, beyaz kumlar üzerine yayılmış turkuaz deniz ve esrarengiz mağaralarla çekeceğiniz her kare Instagram'ınızda harika duracak. 
MadagaskarAfrika'nın doğusunda, Hint Okyanusun'da kalan Madagaskar her noktasıyla inanılmaz güzellikte fotoğraf kareleri veren bir yer. Sahilleri, dağları ve ulusal parkları bu ada ülkesini cazibeli hale getirenlerden.
Korfu, YunanistanYunanistan'ın meşhur tatil noktaları Mykonos, Santorini, Midilli, Samos harika destinasyonlar. Ama en az onlar kadar güzel yerler ülkenin Ege değil de İyon Denizi kıyısında kalan batı kısmında da var. Korfu Adası gibi. Damak tadımızla aynı efsane yemekler de müthiş manzaranın yanında hediye.
Oahu, HawaiiVolkanik yapının dünya üzerindeki en harika yerlerinden biri olan Hawaii'deki en popüler noktalardan biri Oahu. Denizin ve hayallerdeki gibi bir şehir hayatının yanı sıra Oahu'da şnorkelle dalarak da sualtı kameranızla mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz.
St. Lucia, KarayiplerKarayipler'in en meşhur adası St. Lucia'da çekilen Instagram karelerine mükemmel deniz karelerinize bir de yemyeşil dağlar eklenecek..