Burcu Esmersoy X Hermossa Yeni Sezon Koleksiyonu Tanıtıldı

Cesur şekiller ve canlı renklerin cazibesini kucaklayan Burcu Esmersoy x Hermossa 2024-2025 gözlük modelleri görsel bir şölen ile sergilendi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Nisan 2024
Burcu Esmersoy X Hermossa Yeni Sezon Koleksiyonu Tanıtıldı

Burcu Esmersoy x Hermossa gözlük koleksiyonunun 2024-2025 sezonu için yaratılan yepyeni modelleri, düzenlenen özel bir davetle tanıtıldı. Brandeyes CEO'su Hande Doğantekin Kın, Burcu Esmersoy ve Pelin Kaya'nın ev sahipliğinde düzenlenen davette, Burcu Esmersoy x Hermossa 2024-2025 koleksiyonuna ait tüm tasarımlar göz alıcı bir şekilde sergilendi. Koleksiyon, güneş gözlükleri kadar optik modelleriyle de büyük beğeni topladı.Davetin açılış konuşmasını yapan Brandeyes CEO’su Hande Doğantekin Kın, "Hermossa’nın yaratıcı ve dinamik ekibi ile birlikte Burcu Esmersoy’un benzersiz tarzını bir araya getirdiğimiz Burcu Esmersoy x Hermossa koleksiyonunun 2024 – 2025 sezonunda birçok stil ikonuna eşlik etmesini diliyoruz" dedi.


Pelin Kaya, Burcu Esmersoy, Brandeyes CEO'su Hande Doğantekin Kın

Havana konseptinin keyfini doyasıya çıkaran davetliler Burcu Esmersoy x Hermossa 2024-2025 gözlük modelleriyle bol bol poz verip, selfie çekerken, Solanch de la Rosa’nın güzel sesi eşliğinde de oldukça keyifli anlar yaşandı.

Burcu Esmersoy x Hermossa 2024-2025 koleksiyonu Küba’nın Havana şehrinde gerçekleştirilen ve bu seneki koleksiyonda yer alan geniş ve açık renk camlı modeller, bölgenin canlılığıyla bir bütünlük göstererek etkileyici bir görsel şölene dönüşüyor. Reklam filmi ve fotoğraf serisi de aynı estetik anlayışını yansıtarak, koleksiyonun başarısını daha da arttırıyor. Gözlük modasına damgasını vuran koleksiyonun tüm detaylarını yakından gösteren ve Burcu Esmersoy'un enerjisini yansıtan bu görüntüler hayranlık uyandırıyor. Markanın Kreatif Direktörü Koray Tekmen tarafından tasarlanan koleksiyon, özellikle de sarı renk camlı modelleriyle sezona damgasını vuruyor. Hem iç hem de dış mekanda ve hatta gece davetlerinde bile kullanılabilecek şekilde tasarlanan Burcu Esmersoy x Hermossa 2024-2025 gözlük koleksiyonu, güneş gözlüğünden optik gözlük modellerine uzanan geniş yelpazesiyle, her zevke ve her stile hitap ediyor. 

 

 

 

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.