CADDE’NİN YENİ SAKİNİ: BAYAR GOLD

Bayar Gold, özgün tasarımlarıyla tanışmak isteyen misafirlerini Caddebostan mağazasında ağırlamayı heyecanla bekliyor.

Hem klasik hem modern tasarımları bünyesinde barındıran Bayar Gold, 4. şubesini Caddebostan’da açıyor. Bağdat Caddesi’ndeki şubesinde binlerce ürün sergileyecek olan Bayar Gold, adıyla özdeşlesen Mardin Süryani Gözü Nazar Boncuğu, Firuze Taşlı Altın kolyeler ile yöresel izleri taşıyan altın halhal modellerini de bu şubesinde ziyaretçilerine sunacağını belirtti. Ürün yelpazesinde Mardin’in yöresel sanatı olan telkâri sanatıyla üretilmiş etnik ürünlerin yanı sıra İtalyan tasarımcıların tasarlamış olduğu yenilikçi ürünler de bulunacak.

Caddebostan mağazasında daha çok etnik izler taşıyan altın ve pırlanta takıları sergilemeye başlayacak marka, bu konseptin sebebini semtin sakinlerinin değişen moda anlayışı olarak açıklıyor. Ürünlerin tasarım sürecinden, son kullanıcıya ulaştırılmasına kadar tüm süreçleri titizlikle takip eden marka, son yıllardaki hızlı büyümesini de müşterilerden gelen olumlu dönüşlere bağlıyor. Markanın kurucusu Mehmet Emin Bayar, dünyada benzerine az rastlanan tasarımların hem Türkiye’de hem de Avrupa’da çok fazla ilgi gördüğünü belirtiyor. İstanbul’da Nişantaşı, Bakırköy ve Caddebostan olmak üzere 3 mağaza açmayı planladıklarını, küresel salgın sebebiyle Nişantaşı ve Bakırköy mağazalarının açılışını 2022 yılına ertelediklerini ifade etti.

Markanın Mimarı Mehmet Emin Bayar, Caddebostan mağazasında Bayar Gold’un özgün tasarımlarıyla tanışmak isteyen tüm misafirlerini ağırlamayı heyecanla beklediğini dile getirdi.

Bayar Gold'u keşfetmek için tıklayın.

Bu bir ilandır.