CALVIN KLEIN AİLESİ BÜYÜYOR

Calvin Klein 2018 sonbahar dönemi için çok ses getiren ve ilgi toplayan bir kampanya başlattı. “Ailemize katıl #MYCALVINS” sloganı ile yola çıkan marka bakın tüm dünyadan ilgi toplamayı nasıl başardı?

Güçlü tasarımlarıyla tüm dünyada beğeni toplayan Calvin Klein, Sonbahar 2018 dönemi için hayata geçirdiği #MYCALVINS kampanyasıyla büyük ses getirdi.

Yarım milyona yakın insanın Instagram'a Calvin Klein iç çamaşırlarıyla fotoğraflarını yüklemesine neden olan kampanya, son dönemlerin en başarılı sosyal medya kampanyası olarak da değerlendiriliyor.

Tüm dünyadan müşterilerini Calvin Klein ürünlerini giyerken çekilmiş fotoğraflarını yayınlamaya davet eden marka, "Ailemize katıl" sloganını kullandığı kampanyanın reklam yüzü olaraksa Amerikalı ünlü Kardashian ailesini seçti.

Kardashian kızlarının toplu şekilde ya da tek tek çekilen fotoğraf ve videolarıyla kampanyayı dünyaya duyuran Calvin Klein, kampanyayla hem iç çamaşırı hem de Jean ürünlerini tanıtmayı planlıyor.

Kardashian kızlarının Calvin Klein iç çamaşırları ve jean’leri ile çekilen videoları ve fotoğrafları büyük ilgi toplarken, moda takipçileri de kendilerinin ve sevdiklerinin benzer fotoğraflarını Calvin Klein’in sitesine yüklemeye başladılar.

Kampanyaya katılmak için siz de Calvin Klein ürünleriyle çekilmiş fotoğraflarınızı, markanın web sitesindeki  “UPLOAD YOUR FAMILY” linkini kullanarak gönderebilirsiniz ya da Instagram’dan #MYCALVINS hashtag’i ile yayınlayabilirsiniz.

Intagram’a CK fotoğrafları yağıyor. İşte kampanyaya dünya çapında gelen fotoğraflardan bazıları: BU BİR İLANDIR. 

Etİketler
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.