CALZEDONIA, NEFES KESECEK BİR ŞOVA İMZA ATMAYA HAZIRLANIYOR

Ünlü İtalyan markası, "CALZEDOMANIA - A Legs Celebration" etkinliğini Paris'te gerçekleştirecek.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Eylül 2022
CALZEDONIA, NEFES KESECEK BİR ŞOVA İMZA ATMAYA HAZIRLANIYOR

Zamansız zarafet, karşı konulmaz stil ve hafızalara kazınacak bir etkinlik… Her yıl organize ettiği etkinliklerle adından söz ettiren Calzedonia, dünya starlarının katılacağı CALZEDOMANIA - A Legs Celebration’ı 26 Eylül’de Paris'te gerçekleştirmeye hazırlanıyor.Paris’in ikonik binalarından Palais Brongniart'ın görkemli atmosferini tercih eden Calzedonia, etkinliği dünyaca ünlü organizasyonlarda imzası olan Kreatif ajans Villa Eugenie tasarlatıyor. Dünyaca ünlü isimlerin katılacağı etkinlik şimdiden merak uyandırıyor. Dünya üzerinde 53 ülkede faaliyet gösteren Calzedonia, sahne olarak Ville Lumière'i seçerek markanın ünlü cazibesini görkemli bir etkinlikle taçlandırıyor.

Bu yılki CALZEDOMANIA – A legs Celebration etkinliğinde, otuz yılı aşkın bir süredir dünyanın her yerinde gösteriler ve etkinlikler düzenleyen Etienne Russo'nun özgünlüğüyle ünlü, yaratıcı ajans Villa Eugénie'nin ustalığı gözler önüne serilecek.

Şov, Palais Brongniart'ın yani Paris Menkul Kıymetler Borsası'nın Eski Genel Merkezi’nin neoklasizmini yansıtan muhteşem atmosferinde mekanın ruhuna uygun olarak hayata geçirilecek. 1940'lardan beri Paris stilinin sembolü modeller, aktrisler ve dansçılar ikonik giysisi taytları ve Calzedonia’nın şık aksesuarları ile parıldayacaklar.

Calzedomania'nın gerçeküstü ambiyansında, birçok uluslararası influencer ve dünyaca ünlünün de aralarında bulunduğu konuklar hem markayı hem de ikonik stilini keşfedecekleri inanılmaz bir yolculuğa çıkacak.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.